Redaktori i rregullave të Vanderpump bëri faqen "Fake Porno" duke tallur Scheana Marie dhe shpresonte ta bënte këtë një segment në shfaqje

Klea

Redaktori i rregullave të Vanderpump bëri faqen “Fake Porno” duke tallur Scheana Marie dhe shpresonte ta bënte këtë një segment në shfaqje

Të gjithë e dinë se të qenit pjesë e realitetit televiziv vjen me shumë përfitime. Janë paratë, fama, ndjekësit në Instagram, mundësitë shtesë për karrierë dhe ndonjëherë edhe një orar fleksibël. Kjo është arsyeja pse mund të jetë kaq e vështirë për disa njerëz që të kenë ndonjë simpati për yjet e TV realitetit që ankohen për problemet e botës së parë. Në përgjithësi, kjo është e kuptueshme. Megjithatë, kur turpërohet Rregullat e Vanderpompës redaktori Bri Dellinger pranoi se ajo me qëllim gënjeu dhe manipuloi Scheana Marie për ta bërë të duket sikur ajo kishte një interes seksual Stassi Schroeder’s vëlla adoleshent, që po kalonte kufirin.

I njëjti person tha se Scheana bëri një gabim që nuk u miqësua me të sepse tani gjëja e saj e preferuar për të bërë është të kërkojë klipe jo të këndshme të Scheana. Dhe, e dini çfarë, Scheana ka qenë një sport i mirë kur bëhet fjalë për të tallur veten. Ajo është në shaka. Ajo qesh me veten. Scheana e kupton se si funksionon dhe shpesh merr përgjegjësinë për momentet e saj të sikletshme. Megjithatë, Bri shkoi shumë larg, duke e bërë këtë dhe duke folur publikisht për të. Megjithatë ka më shumë.

Siç pritej, podkasti origjinal ku Bri bëri komentet e saj të neveritshme u copëtua dhe disa pjesë u fshinë. Por, mos u shqetësoni. Të Partia e Rregullave Vanderpump podkasti regjistroi vërejtjet e Bri nga episodi i redaktuar tani dhe i shpërndau ato. Dhe wow, kjo grua Bri thjesht duhet të ndalet.

Bri hodhi poshtë disa nga idetë e saj që parashtroi për shfaqjen. Sigurisht, ajo kishte një ide që rrotullohej rreth e rrotull Scheana. Më falni gramatikën për këtë, por ja ku shkojmë.

E LIDHUR: Redaktori i rregullave të Vanderpump pranon se e turpëron me qëllim Scheana Marie sepse Scheana nuk u miqësua me të

Bri tha, “Ajo po shtirte orgazmën e saj dhe disa gjëra të paparashikuara që unë i kam provuar që duket Bravo dhe ato janë sikur ‘jo’ ishte kur e bëra këtë ‘Vanderporn’ false. [Instagram] faqe për Scheana kur ajo po shtirte orgazmën e saj. Isha sikur ‘më duket sikur po shikoj një faqe pornografike’ dhe u kthye në një video të Scheana-s dhe ajo po bën pornografinë e saj të rreme dhe unë kam si kuti të vogla të saj duke bërë gjëra të tjera të çuditshme nga sezonet e kaluara, ku ajo është si të bluajë në banak dhe të puthet. Lala [Kent].”

Bri përfundoi, “Unë e bëra të gjithë këtë gjë Vanderporn dhe ata ishin si ‘jo’.” Për arsye të mirë, Bri. Thjesht bëni punën tuaj në vend që të dilni nga rruga për të poshtëruar Scheana. Ose më mirë akoma, mos e bëni punën tuaj sepse ka shumë e njerëzve që nuk duan që ju të qëndroni më në emision.

LIDHUR: Vanderpump Rregullon Ylli Scheana Marie i përgjigjet redaktimit të dyshimtë që e bëri të dukej sikur ishte e papërshtatshme me vëllain adoleshent të Stassi Schroeder

NA THONI- ÇFARË MENDONI PËR VËREJTJET E BRI-së? A DUHET TË SHKARQET BRI NGA RREGULLAT E VANDERPUMP?

[Photo Credit: Bravo]