Craig Conover

Klea

RECAP: ‘Southern Charm’ plasaritet në marrëdhënien e Craig Conover dhe Paige DeSorbo Zbulohet

RECAP: ‘Southern Charm’ plasaritet në marrëdhënien e Craig Conover dhe Paige DeSorbo Zbulohet

Craig Conover zbuloi skenarin e vetëm me të cilin do të përfundonte marrëdhënia e tij Paige DeSorbo në episodin e së enjtes të Sharmi jugor.

Craig e ka shprehur hapur dëshirën për martesë dhe familje, por fansat e dinë se e tij “Shtëpi verore” e dashura ka qenë më pak se e entuziazmuar.

Craig Conover

Pejxh aktualisht jeton në Nju Jork ndërsa e Craig Baza e shtëpisë është në Charleston, Karolina e Jugut. Craig trajtoi pengesën e marrëdhënies gjatë një diskutimi me bashkë-yll, Madison LeCroy, gjatë një udhëtimi të aktorëve në Xhamajka.

“Dua të them, Pejxh dhe shihemi si çdo katër ditë. Si këtë herë [I] ndodhi që të isha këtu poshtë [in Jamaica],” Craig tha. “Ajo [told me]’Shko nxihu dhe eja në shtëpi dhe f***’.

Craig Conover

Craig pastaj bëri shaka se Pejxh kishte një “dashurim për vajzat”. Madisoni cili ia ktheu komplimentin.

Madison tha: “Epo, ndoshta duhet ta çoni atë në Charleston.”

“Unë thoja se do të vij në Nju Jork për disa vjet,” tha ai. “Por [my business] ‘Sewing Down South’ është një lloj fryrje. Po bëhet aq i madh sa nuk mund të punoj më nga distanca.”

Craig vazhdoi të shpjegonte se depoja e kompanisë së tij, studio e projektimit dhe hapësira e shitjes me pakicë ishin të gjitha “të lidhura” me Charleston.

Craig Conover

Madison pyeti – “Pra, nëse Pejxh nuk dëshiron të shkojë në Charleston, çfarë do të bësh?”

Craig konfirmoi se vendndodhja ishte një shkelës marrëveshjesh kur ai deklaroi – “Nëse ajo nuk do të ishte në gjendje të transferohej në Charleston një ditë, ndoshta do të ndahej.”

Craig Conover

Ndërkohë, Austen Kroll i përplasur Shep Rose me të vërtetën pasi shoku i tij e akuzoi atë se ishte një “mik i keq” për shkak të lidhjes së tij të përfolur me ish-in e tij, Taylor Green.

Craig e shtypur Shep për t’u bërë e vërtetë me Austen kur ai tha: “Pse nuk i thua në të vërtetë atë që mendon vërtet, se je i çmendur që ai u lidh me të dashurën tënde?”

Craig Conover

Ai shtoi: “Por nuk do t’ia thuash sepse mendon se kjo të bën pidhi”.

Austen dhe Shep këmbyen gjembat mbrapa e me radhë derisa Austen hodhi bombën.

Austen i ra nofullat kur tha Shep -“[Taylor] erdhi tek unë, ndyrë nënë, jo anasjelltas.”

Austen Kroll

Austen dhe e Taylor-it Fryrja e supozuar erdhi disa muaj pasi ajo dha dorëheqjen Dele, në korrik 2022. Taylor iu referua vetes si “kurva që ngeci për një kohë të gjatë” gjatë serialit të ribashkimit të Sezonit 8.

Sharmi jugor transmetohet të enjten, në orën 21:00 ET, në Bravo.