Rebecca Minkoff duke filmuar amvise reale të qytetit të Nju Jorkut

Klea

Rebecca Minkoff duke filmuar amvise reale të qytetit të Nju Jorkut

Stilist Rebeka Minkof me të vërtetë ka filmuar disa Amvise reale të qytetit të Nju Jorkut Skenat, Reality Tea mund t'i konfirmojë. Megjithatë, një burim i afërt me produksionin ka thënë se roli i saj në shfaqje ende nuk është përcaktuar. Pavarësisht se ka filmuar me disa nga zonjat e sezonit 15, ajo nuk është e garantuar që të ketë një vend me kohë të plotë. Bravo ende nuk ka konfirmuar nëse ajo do të rrëmbejë apo jo një mollë dhe do ta vendosë në titullin e hapjes, apo nëse thjesht do të vendoset në një rol “mik i”. Mund të ndodhë gjithashtu që asnjë nga këto dy gjëra të mos ndodhë, dhe ajo thjesht nuk është e përshtatshme.

Syri i Rebekës për modën mund të jetë përshtatja perfekte e Real Housewives

Rebecca themeloi markën e saj të vetëquajtur të modës amerikane së bashku me vëllain e saj, Uri Minkoff, në vitin 2005. Ajo është e specializuar në një gamë të gjerë veshjesh, të tilla si bizhuteri dhe çanta dore. Dyqanet me pakicë të Rebecca Minkoff janë të shpërndara nëpër botë, nga Nju Jorku në Tokio, dhe marka shpërndahet në mbi 900 dyqane veç e veç.

Ndërsa emri i Rebecca-s dhe Real Housewives nuk ishin përmendur në të njëjtën fjali publikisht përpara kësaj jave, ajo mund të jetë një shtesë e re e natyrshme. Jenna Lyons, në fund të fundit, po hyn në sezonin e saj të dytë. Ajo u bë shpejt e preferuara e fansave pas debutimit në sezonin 14. A mund të ndodhë e njëjta gjë me Rebecca-n?

Marrëdhënia e Rebekës me Scientologjinë

Kisha e Scientologjisë në Nju Xhersi

Rebecca ka folur më parë për “studimin” e saj të Scientology. “Unë jam hebreje, kështu që i kam besimet e mia me judaizmin dhe Zotin dhe shkoj në Scientology për të mësuar njohuri, tha ajo gjatë një paraqitjeje në podcast në tetor 2021.

Ajo gjithashtu mbylli kritikët e besimit. “Unë kam qenë rreth tij dhe në të për pjesën më të mirë të 20 viteve,” filloi ajo. “Dhe kurrë nuk kam parë ndonjë gjë të çuditshme apo të çuditshme, përveç një grupi njerëzish të këndshëm që bëjnë gjithçka për të ndihmuar të tjerët në nevojë.”

Po nëse Scientology ka të bëjë me besimin e alienëve? “Nuk ka gjë të tillë si një alien,” tha Rebecca prerazi. “Ne nuk besojmë në sulme – të gjitha gjërat e çmendura, “alienët do të vijnë”, çfarëdo qoftë.”

Sezoni 15 i Real Housewives of New York City pritet të debutojë në Bravo në fund të vitit 2024.