Real Housewives Salt Lake City Sezoni 4 Ribashkimi Pjesa 2 Pamje paraprake

Klea

Real Housewives Salt Lake City Sezoni 4 Ribashkimi Pjesa 2 Pamje paraprake

Me sa duket, Mary Cosby nuk ka shumë miq në kastin e Amvisat e vërteta të Solt Lake City. Në një pamje paraprake të Pjesës 2 të Ribashkimit të Sezonit 4, prezantuesi Andy Cohen e pyet Marinë, “Kush nga ky grup të pëlqen?”

Çuditërisht, Mary pëlqen Angie Katsanevas. Kur Andi duket po aq i tronditur sa unë, Mary shton: “Po [like Angie] Sepse Angie mund të ma marrë ashpërsinë time. Ajo mund të më përballojë mua.” Ajo e pëlqen Monica sepse “ajo është e bukur … Unë mendoj se ajo është një shtesë e mirë.” Por ajo është krejtësisht e rreme, Meri. Nuk e keni parë emisionin? “Dhe unë e dua Meredith,” përfundon ajo, “dhe kjo është ndoshta për këtë.”

Kur Heather Gay anon kokën dhe i hedh një sy Marisë, pastori shpjegon: “Më pëlqeu, derisa pashë [sic] intervistën tuaj. Fillove të flasësh për shtëpinë time.” Maria mund të tallet me të gjithë të tjerët, por ajo nuk është në rregull me kritikën e dikujt tjetër për veten ose shijen e saj në dekorimin e shtëpisë.

Je i çmendur, Meri?

Në Sezonin 4, Episodin 10, Heather vizitoi shtëpinë e Marisë për herë të parë ndonjëherë. Pronari i Laboratorit të Bukurisë bëri shaka në atë kohë: “Gjyshi Joe ngrihet nga shtrati për dy arsye: Fabrika e Çokollatës së Willy Wonka-s dhe Turi në Shtëpinë e Mary Cosby”.

“Dekorimi i Marisë është tamam si personaliteti i Marisë”, tha Heather teksa vizitonte Shtëpinë e Çudirave të Marisë. “Asnjëherë nuk e dini se çfarë do të merrni. Qilim jeshil, jastëkë Chanel, karrige Dr. Seuss nga Whoville.” Mary nuk ishte e kënaqur me versionin e Heather të Cribs: Mary Cosby.

“Nuk ju pëlqen reagimi ndaj shtëpisë tuaj,” ndërhyn Lisa Barlow, “por ne të gjithë jemi mirë me reagimet tuaja ndaj nesh, dhe ato nuk janë të këndshme.”

“Unë nuk them asgjë për ty,” ia kthen Meri. “Çfarë të them për ty?”

Lisa pranon se Meri nuk ka thënë shumë këtë sezon, pasi me të vërtetë nuk ka qenë aq shumë pranë. “Ne rregull atehere. Hesht, – i thotë Maria. “Askush nuk po flet me ju.”

Mary e quajti Heather “të lindur në gjak”

Por më pas Andi thekson se Meri e quajti Heatherin “të lindur” dhe Lisa nuk mund t’i rezistojë thirrjes. “Pra, çfarë është më keq? Komenti i shtëpisë suaj apo duke e quajtur atë inbred?”

E paditur si kurrë më parë, Maria këmbëngul se fyerja e shtëpisë së saj ishte më e keqe. “Sepse ajo është e rreme,” shpjegon Meri. “Pëlqim, mos vini në shtëpinë time dhe mos më thoni, ‘Oh, kjo është kaq e bukur'”, por më pas bëni komente të çuditshme.

“Unë thashë se shtëpia jote është madhështore,” përgjigjet Heather. “Unë thashë se ka elementë që janë unikë … se ka karrige të mëdha, si fron.” Të cilat ajo i quajti karriget e Dr. Suess.

“Unë isha në shtëpinë time përpara kësaj shfaqjeje,” thotë Mary. “Nuk më duhej kjo për të marrë … si, ju e morët shtëpinë tuaj pas shfaqjes.” Çfarë dreqin ka të bëjë kjo me ndonjë gjë?

“Çfarë tha ajo për shtëpinë që ju shqetëson?” Pyeti Andi.

“Ajo thjesht u tall,” përgjigjet Meri.

“Je i mirëpritur të vish të tallesh me shtëpinë time,” përgjigjet Heather. “Unë thjesht po komentoja atë që pashë dhe isha i emocionuar që isha i ftuar.

Real Housewives of Solt Lake City Sezoni 4 Reunion, Pjesa 2, transmetohet më 16 janar në orën 8/7c në Bravo.