Real Housewives of Potomac Sezoni 8 Ribashkimi duket i renditur

Klea

Real Housewives of Potomac Sezoni 8 Ribashkimi duket i renditur

Nëse dikush i ka kushtuar vëmendje, sezoni më i ri i Amvisat e vërteta të Potomac ka treguar grupin e femrave më të ndarë se kurrë. Pothuajse çdo javë, kam vënë në dyshim atë që kam parë. Mes dramës Nneka Ihim dhe Wendy Osefo, Robyn Dixon që përpiqet të shpëtojë fytyrën dhe karrierës së këngëtares së Candice Dillard Bassett, të gjitha kanë qenë paksa shumë. Duket sikur Bravo u përpoq më së miri për të ngjeshur gjithçka në këtë sezon, por historia është thjesht e fryrë dhe bosh. Edhe pse Real Housewives e Sezonit 8 të Potomac-it u nda pak nga drama, gratë po e kompensojnë atë me pamjet e tyre të ribashkimit.

Falë një mini dhuratë nga Bravo Gods, fansat mund të shohin një vështrim të fshehtë të asaj se çfarë do të veshin gratë kur të zbukurojnë divanin për t’iu përgjigjur pyetjeve të zjarrta të Andy Cohen. Ashtu si gratë, edhe lulet e qershisë janë në lulëzim të plotë. Këtë herë, gratë nxorën në pah modën e tyre më të mirë për një temë të zezë. Këtu janë të gjitha pamjet e ribashkimit të Real Housewives të Sezonit 8 të Potomac, të renditura nga më e mira te më e keqja.

Gizelle Bryant

Gizelle Bryant - Ribashkimi i Real Housewives të Sezonit 8 të Potomac duket i renditur

Ndoshta amvisa ime e preferuar e Potomac këtë sezon ka qenë Gizelle Bryant, falë historisë së saj që rrotullohet rreth vajzës së saj duke shkuar në kolegj. Ajo gjithashtu filloi një kompani veshjesh atletike me Ashley Darby, GnA. Edhe pse njerëzve (Karen Huger) u pëlqen të tallen me estetikën e veshjes së G-së, mendoj se ajo është shumë e mirë në zgjedhjen e saj. Fustani i zi është i shkëlqyeshëm dhe duket i bërë nga materiali spandex me Gizelle duke i dhënë pamjes një dremitje Mob Wives të viteve ’90.

OG i tha Bravos se ajo ishte e frymëzuar, duke thënë: “Thjesht mendova se mund të transferohesha në vajzën time të brendshme të Jersey dhe të bëhesha një grua mafioze.” Më lejoni t’ju them se unë i adhuroj aksesorët e Gizelle dhe i jap hirin asaj për ato taka të larta. Ajo duket si një engjëll Jersey.

Nneka Ihim

Oh, rishtarja u shfaq për të luajtur me fustanin e saj të ribashkimit. Nneka mahniti me një fustan të zi me shkëlqim, duke u siguruar që të gjithë ta shihnin atë duke ardhur nga një milje larg. Duke i qëndruar besnike rrënjëve të saj nigeriane, Nneka i bëri thirrje stilistit nigerian Xtrabridelagos për një fustan “me porosi”. Ajo ndau: “Jam shumë e emocionuar që të gjithë ta shohin atë. Ndoshta pjesa ime e preferuar ishte dekolteja e saj krijuese dhe buzëqeshja e gjerë.

Candiace Dillard Bassett

Candiace Bassett - Ribashkimi i Real Housewives të Sezonit 8 të Potomac duket i renditur

Edhe pse Candiace nuk komentoi fustanin e saj në prapaskenë, është për të vdekur! Përsëri, unë nuk jam një fanse e Candiace, por jam një fanse e veshjes së saj. Fustani ishte prej sateni dhe i gjatë, me një të çarë që i binte pak poshtë kofshës. Dekolteja e thellë dhe e dashur i jepte vibra jashtëzakonisht të bukura të zuzarit, ndërsa prekja e dantellës i shtoi një anë të ëmbël të gjithë pamjes. E vetmja gjë që mund të them është se do të doja të shihja më shumë nga këto pamje, të lutem.

Uendi Osefo

Wendy Osefo - Real Housewives e ribashkimit të sezonit 8 të Potomac duket e renditur

Nuk e urreja pamjen e Wendy-t dhe nuk mund të gaboni me një ansambël bardh e zi. Por nuk e dija nëse do të merrja Dr. Uendi, një drejtuese e emisioneve të bisedave, apo një e ftuar në MET Gala. Profesori i Universitetit Johns Hopkins zbuloi “Po japim galeri arti, po japim muze arti, po japim elegancë, po japim shumë klasike. Profesori ka ardhur!” Se ajo ka, dhe klasa është në seancë!

Mia Thornton

Mia Thornton - Ribashkimi i Real Housewives të Sezonit 8 të Potomac duket i renditur

Zonja Mia Thornton kishte veshur një fustan të gjatë deri në dysheme me atë që dukej të ishte një bluzë korseje e tejdukshme. Një hark masiv mbi shpatullën e saj shtoi dramën (jo se na duhet me këtë grup). Nneka C. Alexander e bëri fustanin me gjithë atmosferën “Vogue”.

Ashley Darby

Ashley Darby - Real Housewives e Ribashkimit të Sezonit 8 të Potomac duket e renditur

Mirë, kështu që ndërsa unë nuk jam një fanse e madhe e trendit pa pantallona që filloi Paige DeSorbo, fustani i Ashley funksionon për të. Sipas nënës së dy fëmijëve, fustani ishte “frymëzuar nga piktura e famshme por e diskutueshme “Madame X” nga John Singer Sargent. Modelja në portret ishte e njohur për sensin e saj të modës, me stilistin e veshjeve, Riley Knoxx, që ndau: “U deshën mbi 300 orë dhe është bërë tërësisht me dorë dhe zbukuruar me mbi 1000 kristale diamanti të zi Swarovski”. Ashely shtuan doreza të zeza me shkëlqim deri në krahët për të kompletuar pamjen.

Karen Huger

Karen Huger - Real Housewives e ribashkimit të sezonit 8 të Potomac duket e renditur

Karen duket sikur është përtej pellgut në oborrin anglez, ndoshta duke i argëtuar të gjithë me një përrallë të bëmave të Grand Dame. Përsëri, nuk isha një adhurues i madh i këtij look-u, veçanërisht me skajin e mprehtë dhe të drejtë përgjatë klavikulës. Karen e aksesuar si një Grand Dame, me bizhuteritë e Yves Saint Laurent që ndante frymëzimin e saj ishte “Grua e fuqishme, elegante, moderne”.

Robyn Dixon

Robyn Dixon - Real Housewives of Potomac Season 8 ribashkimi duket i renditur

Duhet të jem brutal këtu, por nuk më pëlqeu pamja e Robyn-it, sepse mendoj se e kishte plakur atë. Sipas Robyn, “pamja e saj ka pak avantazh, është pak më ndryshe”. Fustani i gjatë deri në dysheme përmbante një element drape, gjë që e bënte veshjen jashtëzakonisht unike dhe pothuajse e bënte të ndihej sikur mund të ishte në Pallatin e Versajës. Nëna e dy djemve shtoi një çizme pantallonash material elastik për të kompletuar pamjen duke shtuar: “Unë thjesht po përpiqesha të gjeja diçka që të mos e bënte të zezën bazë dhe të mërzitshme, por të lodhshme”.