Real Housewives of Miami Sezon 6 Midseason Trailer

Klea

Real Housewives of Miami Sezon 6 Midseason Trailer

Amvise të vërteta të Majamit Traileri i messezionit të sezonit 6 ka mbërritur! Premton më shumë probleme, trauma dhe tension ndërsa seriali vazhdon, plus rikthimin e tij Ana Quincoces. Ajo nuk humb kohë duke hedhur pak hije, duke i thënë Marysol Patton se vajza e saj i referohet asaj si “kufoma e kalbur”.

Guerdy Abraira vazhdon rrugëtimin e saj shëndetësor, duke shprehur dyshime për trajtimin e saj ndaj kancerit. “Unë e kam tejkaluar atë,” i thotë ajo bashkëshortit Russell. “Unë nuk jam duke bërë operacionin.” Për fat të mirë, ne tani e dimë se Guerdy është pa kancer, pasi zbuloi lajmin në BravoCon 2023 në Las Vegas.

Ka gjithashtu një përplasje të papritur midis Julia Lemigova dhe më të mirës së zakonshme Adriana de Moura. “E dinit edhe ju, ndaj mos më hidhni poshtë autobusit”, tha Adriana. “Unë po largohem, nuk do të humbas shokun tim më të mirë.” Shihni të gjitha këto dhe më shumë në trailerin e mesit të sezonit RHOM të sezonit 6 më poshtë.

Traileri për messezonin e sezonit 6 të Real Housewives of Miami

Alexia Nepola dhe bashkëshorti i saj i ri Todd nuk po e kanë fillimin më të mirë të jetës martesore. “[We] duhet të largohem pas disa javësh,” thotë ajo në panik. “Unë thjesht e urrej që mund të jesh kaq i qetë për këtë.”

Lisa Hochstein është parë në bankë me djalin e saj dhe i thuhet të kërkojë falje për faktin se është “budallaqe”. Personi që e thotë? Larsa Pippen. Lisa ia kthen: “Gjithë vitin e kaluar, ti ke qenë një budalla për të gjithë.”

Larsa nuk është e vetmja pas Lizës, siç e quan Kiki Barth “të drejtë dhe egoiste … ndoshta ajo që po ndodh me ty dhe karmën e Lenit.”

Dr. Nicole Martin takohet me babanë e saj të ndjerë dhe të dashurën e tij. Duke ditur se ai ka kaluar së fundmi do t’i bëjë vërtet të vështira për t’u parë këto skena.

Oh, dhe Marcus Jordan i bleu Larsës disa bizhuteri, por kujt i intereson një grua që nuk mund të kërkojë falje për përhapjen e diagnozës së kancerit të dikujt si thashetheme? Jo unë! Më shumë Guerdy dhe Russell, ju lutem.

Real Housewives of Miami vazhdon të mërkurën në 9/8c në Bravo. Episodet e reja janë të disponueshme për t’u transmetuar ditën tjetër në Peacock.