Real Housewives e Sezoni 8 i Potomac ka momente 'surreale'

Klea

Real Housewives e Sezoni 8 i Potomac ka momente ‘surreale’

Amvise të vërteta të Potomac Sezoni 8 është afër qoshe; a jeni gati Mesa duket sezoni i ri i spektaklit i ka marrë të gjitha!

Kasti foli së fundmi me In Touch Weekly dhe ngacmoi momente të reja emocionuese në sezonin e ardhshëm. Candiace Dillard Bassett tha se shikuesit mund të presin gjithçka. “Do të merrni teatrale, shfaqje të nivelit të Broadway-it dhe mashtrime,” premtoi ajo. Dëshpërim? Mirë, regjistrohu!

Mia Thornton shtoi: “Ne qeshëm, qamë, u grindëm. Ky sezon është plot me momente unike.”

Momente unike dhe dramatike përpara

Megjithatë, seriozisht, a nuk janë histrionikat, të qarat dhe të qeshurat një pjesë e rregullt e ADN-së së Amvisave? Mendoj se ata duhet të shesin disi sezonin e ri.

Pra, bëhuni gati për disa momente unike në sezonin e ri – dhe ato dramatike gjithashtu. Sipas vajzave, Candiace ka një frikë të madhe shëndetësore edhe në sezon.

Dhe, sigurisht, “ka edhe shumë dashuri”, tha Mia. Ajo i bashkohet Candiace së bashku me yjet e tjerë të RHOP Karen Huger, Gizelle Bryant, Ashley Darby, Wendy Osefo dhe Robyn Dixon, së bashku me të sapoardhurit Nneka Ihim.

Dhe ndërsa vajzat përpiqen gjithmonë ta mbajnë atë me klas, shikuesit janë në një udhëtim të egër plot kthesa dhe kthesa, dhe Wendy i këshilloi të gjithë të shtrëngohen.

Candiace shtoi se me siguri do të nxirrte “krikëndëshin” e saj (ajo pëlhurë speciale e palosur në një pikë për të ndihmuar në mbajtjen e grimit tuaj të paprekur). “Ju e dini se si ia dalim në P!” ajo ndau.

Tetë vjet dhe duke shkuar fuqishëm. Duket se vajzat e RHOP kanë ende shumë histori për të treguar.

Vajza e re

Një nga ato histori të reja është amvisa e re, Nneka. “Më pëlqente të njihja zonjat”, tha ajo kur u pyet se si ishte të bashkoheshe me kastin. “Shumica prej tyre ishin shumë të sinqertë për të më bërë të ndihesha rehat dhe pjesë e grupit.”

Hmm, shumica prej tyre?

Kam një ndjenjë që Uendi nuk përfshihet në “shumicën”, siç tha ajo, “Është e qartë që Nneka hyri në këtë grup me të vetmin qëllim që të më sulmonte dhe të mallkonte mua, nënën time dhe familjen time. Shpresoj që ajo të ketë marrë vëmendjen që kërkonte me aq dëshpërim. Unë po bëj çmos për të mbajtur negativitetin jashtë hapësirës sime.”

Duket se drama po fillon herët!

The Real Housewives of Potomac Sezoni 8 shfaqet premierë të dielën, 5 nëntor në orën 8/7c në Bravo.