Reagojnë fansat e Scheana Shay ndaj këngës së re: "Sa keq sa është mirë"

Klea

Reagojnë fansat e Scheana Shay ndaj këngës së re: “Sa keq sa është mirë”

Skandovali është me të vërtetë dhurata që vazhdon të japësh. Që kur shpërtheu skandali, kasti i Vanderpump Rules ka fituar para. Ndërsa disa shisnin mallra, si Ariana Madix, Katie Maloney dhe Lala Kent, të tjerë përfituan nga partneritetet e markave. Por Scheana Shay iu drejtua muzikës së saj për të ndarë ndjenjat e saj.

Scheana publikoi një këngë të titulluar “Apples” që kishte të bënte me Rachel Leviss. Pasi Rachel i dha Scheana një urdhër ndalimi, këngëtarja e “Good as Gold” u përgjigj me këngën e saj diss. Ajo iu referua Rachel si “një psiko narcisiste” në këngë.

Scheana është ende “Djali i çmendur”

Scheana ka shpërndarë në Instagram një ngacmues për këngën e saj të re, “Boy Crazy”. Ajo ka bashkëpunuar edhe një herë me 27-të, të cilët kanë punuar edhe në “Apples”. Në fillim të videos, Scheana hyri në dhomë dhe tha: “Kevin [Franklin]ju nuk do ta besoni atë që Max [Boyens] më thirri sot, “tha Scheana. “Ai tha se jam djalë i çmendur.” Siç mund ta mbani mend, Max ishte pjesë e kastit të sezonit 8 përpara se të pushohej nga puna së bashku me Stassi Schroeder, Kristen Doute dhe Brett Caprioni për sjellje të supozuar raciste. Dhe Max dhe Scheana u takuan për një sekondë të nxehtë.

Kevin e pyeti: “Epo … a jeni?” Scheana ndaloi para se të përgjigjej: “A jam unë? Nuk është kjo gjëja! Ai nuk mund të më thërrasë kështu.”

Natyrisht, Kevin e pyeti nëse këngëtarja donte të derdhte ndjenjat e saj në një këngë. “Po. Ne duhet ta bëjmë këtë,” u përgjigj Scheana. Pasi Kevin filloi një rrahje daulle, Scheana hipi në kabinën e regjistrimit.

Abs me gjashtë pako dhe slides DM. Më jepte flutura. Thirrjet e natës vonë në netët e verës. Një ditë tjetër, një djalë tjetër”, këndoi Scheana. “Si Shawn dhe Adami, John dhe Max. Përdoret për të më shkaktuar sulme në zemër. Duhej t’i linte në të kaluarën. Tani kur më thërrasin nuk kthehem.”

Fansat dhanë mendimet e tyre për bopin më të ri të Scheana në komente. “A mund të bëjë ajo një këngë që NUK është ngjitëse dhe nuk ka hella autotune?” ka shkruar një ndjekës. Një tjetër postoi: “Muzika e Sheanës është aq e keqe sa është e mirë. E nxehur dhe tërheqëse.” Ky koment tërhoqi vëmendjen e Scheana-s. “Unë do ta marr atë si një kompliment!” ajo shkruajti. Dhe një përdorues e quajti Scheana “Presidenti i Bop Nation”.

Plus, Scheana mori pak dashuri nga bashkë-yjet e Pump Rules, Katie, Ariana dhe Ally Lewber. Paige DeSorbo e Summer House shprehu gjithashtu mbështetjen e saj.

Herën tjetër, le të dëgjojmë një këngë dashurie për bashkëshortin e Scheana, Brock Davies. Vetëm për ta ndërruar atë.

Sezoni 11 i Vanderpump Rules shfaqet premierë në Bravo të martën, 30 janar, në orën 20.00.