Raquel Leviss

Klea

Raquel Leviss nxjerr në ankand gjerdanin famëkeq të rrufesë Ajo e tallte Arianën me aferën Tom Sandoval

Raquel Leviss nxjerr në ankand gjerdanin famëkeq të rrufesë Ajo e tallte Arianën me aferën Tom Sandoval

Raquel Leviss po nxjerr në ankand dy artikuj që lidhen me lidhjen e saj skandaloze me ish-in Rregullat e Vanderpompës bashkë-yll, Tom Sandoval, mes një përpjekjeje për të ecur përpara me sukses.

Raquel Leviss

Ish-ylli i Bravo-s po shet dy artikuj për bamirësi që u bënë të famshme gjatë përfundimit të lidhjes së saj disa mujore me Sandovaltani-ish i Ariana Madix. Leviss’ Gjerdani me rrufe ari dhe kapuçi i saj TomTom do të hyjnë në bllokun e ankandit dhe do t’i shiten ofertuesit më të lartë.

“Aktualisht jam në procesin e lënies së lirë: duke i lënë gjërat që nuk më shërbejnë më”, tha 29-vjeçarja në një Instagram Story të martën. “Dhe teksa po pastroj dollapin tim, kam gjetur disa sende që janë paksa nxitëse dhe thjesht nuk dua t’i shoh, nuk dua t’i kem në posedim. Nuk do t’i vesh më kurrë.”

“E gjitha ka të bëjë me krijimin e një mentaliteti më të mirë, ndryshimin e mjedisit tuaj në mënyrë që të mund ta vendosni veten për sukses.” Leviss shtuar. “Po, unë jam për atë tani.”

Raquel Leviss

Të ardhurat nga mbledhja e fondeve do të shkojnë për Aleancën Kombëtare të Sëmundjeve Mendore, për të shënuar Ditën Botërore të Shëndetit Mendor.

Raquel Leviss kaloi tre muaj në The Meadows, në Wikenberg, Arizona, ku mori terapi për shëndetin mendor dhe trauma, pasi lajmet për lidhjen u përhapën në shtyp.

Raquel Leviss

Ish-ylli i VPR së fundmi deklaroi se ishte në një “epokë shërimi”.

Raquel Levisse cila që atëherë i është kthyer emrit të saj të lindjes, Rachel, veshi xhupin TomTom me kapuç në ditën e tretë të BravoCon, në tetor 2022. Fansat menjëherë spekuluan se zgjedhja e veshjes së saj ishte një thirrje për lidhjen e saj të përfolur me Sandoval’s shoku dhe partneri i biznesit, Tom Schwartz.

Raquel Leviss

të Schwartz-it ish gruaja, Katie Maloneyka shkruar për Leviss në atë kohë -“[She’s] një vajzë fanse. Filloi si një fanse e emisionit dhe tani një fanse e [Toms].”

Fansat mësuan se dyshja u sollën gjatë festës së dasmës së Shay dhe Brock Davies në Meksikë gjatë sezonit 10 të Rregullat e pompës, muaj pas seancës së make-out.

Leviss iu përgjigj e Katie vërejtje, duke shkruar — “E pranoj… jam fans i [Toms].”

Tom Sandoval

Ish-mbretëresha e konkursit më vonë sqaroi: “Unë jam padyshim një fanse e restorantit… sipas mendimit tim, atmosfera, ushqimi dhe pijet më të mira në WeHo. Por unë jam gjithashtu një fans i Tom Schwartz dhe Tom Sandoval!! Këtu për të mbështetur përpjekjet e tyre të biznesit.”

Raquel Leviss

Leviss solli ansamblin e saj kontrovers, ditë më vonë.

“Sapo erdha këtu për të thënë se arsyeja numër një që e vesha këtë xhup TomTom në ditën 3 të BravoCon ishte për atmosferat komode”, shkroi ajo në Instagram. “E vesha gjithashtu për të mbështetur të dyja [Toms] dhe i inkurajoi njerëzit të ndalonin pranë stendës së tyre për të parë pjesën tjetër të mallrave të lezetshme. Më pëlqen shumë të mbështes miqtë e mi dhe të jem i rehatshëm në të njëjtën kohë #sueme #numberonetomstan.”

Tom Sandoval

Veshja me kapuç krijoi më shumë zhurmë pasi afera u ekspozua në fillim të marsit, një ditë më pas Leviss i talentuar Andy Cohen një kopje të xhupit gjatë një paraqitje “Watch What Happens Live”.

Kamerat pasuan Leviss ndërsa ajo bleu gjerdanin e rrufesë ndërsa ishte e përfshirë në një romancë të fshehtë me Sandoval. Ajo më vonë pranoi gjatë një paraqitjeje të tensionuar të ribashkimit se e bleu gjerdanin prej 780 dollarësh sepse “ishte e rëndësishme për kë [Sandoval] u bë në jetën time.”

“Unë e di se kjo nuk është ajo që dikush dëshiron të dëgjojë,” pranoi ajo, duke e ndarë më vonë – “Unë po tërhiqesha shumë duke e parë atë prapa.”

Ariana Madix

Leviss dhe Sandoval Ndarja dhe ndërprerja e komunikimit pas sezonit 10 taping ribashkimi. Muajin e kaluar, ajo vendosi të bllokojë publikisht frontmenin e kopertinës në Instagram pasi ai i uroi asaj ditëlindjen. Sandoval vazhdoi ta quante atë “të papjekur”, “të vockël” dhe “të etur”, në një deklaratë për People.