Raquel Leviss

Klea

Raquel Leviss hedh hije! Bëhet publikisht me aktin e viktimës në heqjen e egër të ish-dashnorit Tom Sandoval

Raquel Leviss hedh hije! Bëhet publikisht me aktin e viktimës në heqjen e egër të ish-dashnorit Tom Sandoval

Raquel Leviss festoi mbushjen e 29-të duke u mbyllur Tom Sandoval pasi i uroi publikisht ditëlindjen. Të Rregullat e Vanderpompës Alum bllokoi ish-in e saj, më pas e ndau lajmin me fansat dhe ndjekësit.

Raquel Leviss

Raquel Leviss postoi një pamje të ekranit të Sandoval’s bllokoi llogarinë e saj në Instagram Story dhe shtoi një GIF që shkruante “OK bye!”

Raquel Leviss

Sandoval ofroi urimet e tij më të mira e Rakelës Instagram Reel, i cili dokumentoi vizitën e saj në një fermë lulesh.

Sandoval shkroi – Gëzuar ditëlindjen Rachel, Unë me të vërtetë shpresoj që të gjeni paqe dhe lumturi. Më mungon mik.”

Sandoval thirrur Rakelës me emrin e saj të lindjes, të cilin ajo e rifitoi pasi u ekspozua lidhja e saj me frontmenin e kopertinës.

Tom Sandoval

Fansat ishin të shpejtë për të mbështetur ish-mbretëreshën e konkursit në seksionin e komenteve të postimit.

Një person shkroi – “RU OK. Shpresoni të gjeni paqen? LOL ju jeni një përkrahës i madh se pse vajzat [sic] nuk ka paqe. Ky mund të ishte një mesazh ose dërgojeni dm shoku im.”

Raquel Leviss

Një përdorues tjetër i tha pronarit të shiritit “Pump Rules” që të “ikte”, duke etiketuar Sandoval “manipuluese”.

Raquel Leviss u largua nga seriali Bravo muajin e kaluar, pasi filloi prodhimi për Sezonin 11. Paraqitja e saj e fundit ishte në skenën e ribashkimit të sezonit të 10-të të VPR, ku ajo u sulmua për shkak të lidhjes së saj prej muajsh me Sandoval.

Romanca skandaloze u zbulua në mars, pas Sandoval’s e dashura shumëvjeçare dhe e Rakelës mik i atëhershëm, Ariana Madix, ndeshi në një video seksualisht eksplicite në telefonin e muzikantit. Sandoval dhe Rakelës qëndruan së bashku gjatë titujve kryesorë, por u ndanë në maj si Rakelës mori trajtim në një institucion të shëndetit mendor në Arizona.

Ariana Madix

Sandoval ka qenë i lidhur me disa gra të tjera që nga ndarja e tij nga të dyja Madix, 38, dhe Rakelës. Interesimi i tij më i fundit i dashurisë thuhet se është Muzikanti nga Los Angeles, Tii.

Urimi i kundërshtuar për ditëlindje erdhi më pas Rakelës i tha anës së saj të “Scandoval” për të Amvise reale të qytetit të Nju Jorkut shap, Bethenny Frankel.

Ariana Madix

Ish-ylli i realitetit shpjegoi se kishte zbuluar një “varësi dashurie” të brendshme ndërsa ishte në terapi, gjatë intervistës me bombë.

“Më mori pak kohë për të pranuar, por mësova për varësinë nga dashuria dhe kjo është një gjë e vërtetë”, tha ajo gjatë një paraqitjeje në gusht në podcastin “Just B with Bethenny Frankel”. “Është aty ku ngatërroni intensitetin me intimitet. … Dhe ato ndryshime kimike në tru janë të njëjtat ndryshime kimike që ndodhin kur merrni drogë.”

“Pra, është problematike dhe shpjegon pse nuk mund të ndaloja së takuari këtë person,” shtoi ajo. “Ai gjithashtu nuk e justifikon faktin që ndodhi, por tani e di më mirë.”

Raquel Leviss

Rakelës gjithashtu zbuloi se kishte përdorur alkool për të përballuar ankthin.

“Kështu që kur isha duke filmuar, pija shumë për të lehtësuar atë ankth,” tha ajo. “Dhe në një mjedis televiziv realiteti, nuk po e kisha atë hapësirë ​​të sigurt për të shprehur emocionet e mia në një mënyrë të shëndetshme.”