Raporti: 'Super mungesë respekti' Mbajtja e dorës së Mauricio Umansky lëndoi Kyle Richards

Klea

Raporti: ‘Super mungesë respekti’ Mbajtja e dorës së Mauricio Umansky lëndoi Kyle Richards

Real Housewives of Beverly Hills fillon sonte, por drama e vërtetë ishte Mauricio Umansky performanca më e fundit në Dancing with the Stars. te dyja Kyle Richards dhe Mauricio kanë thënë se martesa e tyre është në telashe dhe për shkak të tepricave të historisë, padyshim dukej sikur ky ishte qyteti i historisë.

Por Mo ka qenë duke u shfaqur në DWTS dhe tani ka zëra se ai është duke folur me profesionistin e tij. Kyle fillimisht e mbështeti burrin e saj të larguar në Instagram dhe u bëri thirrje fansave të votojnë për të. Më pas dolën fotot pap të Mo dhe Emma Slater që tregonin disa kapje dore pas një darke të këndshme. Kyle fshiu shfaqjen e saj të mbështetjes dhe definitivisht nuk u duk se e pa Mauricio të kërcente mbrëmë. Tani njerëzit po spekulojnë se ndjenjat e Kyle ishin lënduar nga shfaqja e Mo dhe Emës. TMZ ka detajet.

Nëse mbajtja e dorës nuk e bënte, vallja e bëri patjetër

A ju ka ndodhur që mbrëmë të kapur vallëzimin e kurvërisë së Mauricios dhe Emës? E dini vallëzimin që Mo i kushtoi “rokut” të tij Kyle, ku ai vazhdoi të zhytej në dysheme me partnerin e tij dhe të përfundonte në një pozicion përfundimtar veçanërisht sugjestionues?

Mauricio ishte me fat që mori 24 nga 30 dhe nuk u zgjua me 25 milionë dollarë negativë, sepse Kyle u zgjodh avokat. Vallja ishte qershia mbi tortë sepse fotot ra përpara performancës së tij me gjoks të zhveshur.

Insajderët thonë se Kyle nuk ka justifikime nga Mo për fotot. Ai pretendon se ka mbajtur dorën e Emës vetëm sepse ajo ishte i kapërcyer nga emocionet. Po, Ema u trondit aq shumë nga historitë e Mauricios se duhej të jetonte në një apartament në vitet ’90 me Kyle, sa Mo duhej t’i mbante dorën. SIGURT, JAN.

Dhe shikoni, unë e di që Kyle ka qenë duke ecur nëpër botë me Morgan Wade duke luajtur turp me mediat. Dhe po, ishte ajo video e “vrullshme” e Morgan dhe Kyle që “trollonin” publikun me lidhjen e tyre të dashurisë. Por Morgan nuk po e hedh Kyle-n në ajër dhe nuk po e shtrin në dysheme në televizion.

“Super mungesë respekti” ndaj gruas së tij?

Christopher Willard/Disney nëpërmjet Getty Images

Burimet thonë se lëvizjet e Mo janë “super mosrespektuese” për Kyle. Unë me të vërtetë shpresoj se ajo nuk po luan Waiting to Exhale në një lak me një ndeshje aty pranë. Pavarësisht nga të gjitha problemet e tyre të raportuara, Kyle dhe Mauricio janë ende duke jetuar nën të njëjtën çati dhe gjërat janë “përgjithësisht miqësore”, por kjo ndodhi përpara se Mo të bëhej kërcimtar i plotë “Solid Gold”. Një burim ndau, “Është e qartë se çfarë po ndodh.” Oh dhe fakt argëtues, Emma ka licencën e saj të pasurive të paluajtshme, kështu që ndoshta Mo mund t’i japë asaj një punë.

Bëhuni gati, rikthehen Real Housewives of Beverly Hills Sonte25 tetor në 20:00/ET në Bravo.

Dancing with the Stars transmetohet të martën në orën 20:00 në ABC dhe Disney+.