Raporti: RHONJ nuk do t'i nënshtrohet 'Rinisjes së vështirë' si RHONY

Klea

Raporti: RHONJ nuk do t'i nënshtrohet 'Rinisjes së vështirë' si RHONY

Që kur u publikua lajmi Amvise të vërteta të Nju Xhersit nuk do të kishte një ribashkim, fansat ishin të shqetësuar. Ndjenjat toksike mes Teresa Giudice dhe Melissa Gorga ende burojnë nga ekranet tona televizive. Zonjat nuk kanë folur dhe as nuk i janë drejtuar njëra-tjetrës. ESHTE E VENDOSUR!

Kjo çarje e ka ndarë kallëpin në dy njësi. Dhe pas finales së çmendur, nuk kishte kuptim të uleshim për të ripërsëritur sezonin. Po! Pra, çfarë po ndodh me RHONJ për sezonin 15? Dhe a është shfaqja që shikon një rindezje të plotë si Shtëpiake të vërteta të Nju Jorkut?

Për të rindezur ose për të mos rindezur. Kjo është pyetja.

Një burim i brendshëm tha për US Weekly, “Nuk do të jetë një rindezje e vështirë si NYC. Por ka të ngjarë që ata të heqin qafe njerëzit nga të dyja anët, sepse është shumë e thyer.” Megjithatë, ky raport pretendohet dhe ka jo është konfirmuar. Siç mund ta mbani mend, RHONY shkoi me një rindezje totale për Sezonin 14 dhe lëvizja u shpërblye.

Sigurisht, Andy Cohen peshoi shumë herë mbi situatën shqetësuese në Garden State. Ai tha se finalja do të jetë një “klasike” e RHONJ. Mund të dalloja nga të gjitha xhamit e thyera në pamjet paraprake. Andy shtoi, “Finalja është një lloj finale dhe ribashkimi të gjitha në një.”

Ai foli gjithashtu edhe për thashethemet e shumta për amvisat e Jersey. “Kishte një mori lajmesh për Jersey që u raportuan sot. Asnjë nga këto nuk është e vërtetë,” shpjegoi Andy. “Nuk është marrë asnjë vendim. Ai vazhdoi, “Kështu që çdo gjë që lexoni se çfarë do të jetë Jersey për sezonin e ardhshëm për sezonin e ardhshëm, unë do të thosha gjashtë muaj, është e rreme, kështu që mos e besoni.” Gjashtë muaj pritje dhe thashetheme? Ky është dënim mizor dhe i pazakontë për tifozët e RHONJ.

Sezoni 14 i Real Housewives of New Jersey transmetohet çdo të diel në Bravo në orën 8/7c.