Raporti: RHONJ Cast 'Walking on Eggshells'

Klea

Raporti: RHONJ Cast ‘Walking on Eggshells’

Amvise të vërteta të Nju Xhersit po përballet me disa nga vlerësimet e saj më të ulëta ndonjëherë. Dhe në këtë pikë, është pak vonë që kasti të përpiqet të japë. Shikuesit ka të ngjarë të tregojnë disa arsye për rënien e cilësisë së shfaqjes. Më e përhapura mund të jetë grindja e vazhdueshme e Teresa Giudice me Melissa Gorga. Por thashethemet thonë se edhe mbretëreshat e NJ kanë frikë se mos i humbasin të gjitha.

A janë faji i Mel dhe Tre për vlerësimet e ulëta të RHONJ?

Një burim i tha The US Sun se producentët fajësojnë OGs për vlerësimet e ulëta të serialit. Për më tepër, burimi tha: “Duket sikur kasti fajëson pjesërisht grindjen e Terezës dhe Melisës për vlerësimet e dobëta dhe të ardhmen e pasigurt.”

Insajderi vazhdoi: “Tifozët ndoqën marrëdhënien e tyre që kur Melissa u bë shtëpiake në sezonin e tretë dhe ata duan të vazhdojnë të shohin ulje-ngritjet.” Megjithatë, pasi marrëdhënia u bë inekzistente, vlerësimet logjikisht u ulën. Për më shumë informacion mbi vlerësimet aktuale, shihni këtë faqe në TV Deets.

Sa i përket ribashkimit, burimi tha, “Kishte një datë të planifikuar për të regjistruar ribashkimin për në fund të qershorit dhe që nga java e kaluar, kasti mori një telefonatë nga rrjeti dhe tha se nuk do ta mbante më datën sepse ata “Nuk do të ketë një ribashkim tradicional.”

Insajderi i siguroi lexuesit, “Do të bëhet e qartë pse nuk ka ribashkim.”

Anulimi i ribashkimit RHONJ mund të sinjalizojë një rindezje

Thuhet se anulimi i ribashkimit e ka nervozuar aktorin jashtëzakonisht. “I gjithë kasti është në errësirë ​​rreth ribashkimit dhe madje edhe asaj që do të ndodhë pas përfundimit të këtij sezoni. Është ende shumë herët për të ditur për sezonin 15, por të gjithë nuk e kanë idenë.”

Me vlerësime kaq të ulëta dhe me punën e të gjithëve potencialisht në rrezik, insajderi tregoi mundësinë e një rindezjeje. Kim DePaola gjithashtu parashtroi mundësinë e një rindezjeje pas reagimit të kastit ndaj anulimit të ribashkimit.

“Duket sikur kasti është më i shqetësuar për atë që do të ndodhë më pas dhe thjesht pret një përditësim tjetër.” Burimi shtoi se kasti “po ecën mbi lëvozhgat e vezëve”. Ata shpjeguan, “Ata kanë frikë të flasin hapur dhe ndoshta të kenë rezultatin e kundërt dhe të vënë punën e tyre në linjë.”

Me sa duket, kasti i RHONJ jeton me Big Brother duke u kujdesur për ta. “Ekzekutivët po vëzhgojnë me vëmendje atë që po postojnë në mediat sociale sepse ka pasur shumë rrjedhje në faqet e fansave.” Andy Cohen e bëri shumë të qartë përbuzjen e tij për rrjedhjet. Mund të ketë ardhur koha për kastin e Nju Xhersit siç e njohim ne.

Real Housewives of New Jersey vazhdon të dielave në 9/8c në Bravo,