Raporti: PK dhe Dorit Kemsley 'Të mirë dhe të lumtur' Pavarësisht thashethemeve

Klea

Raporti: PK dhe Dorit Kemsley 'Të mirë dhe të lumtur' Pavarësisht thashethemeve

Çifti Real Housewives of Beverly Hills Dorit Kemsley dhe PK Kemsley sigurisht që janë të njohur me thashethemet për martesën e tyre. Vështirësitë e tyre financiare kanë luajtur një rol të rëndësishëm në thashethemet për prishjen e martesës së tyre.

Çifti lëshoi ​​një deklaratë të përbashkët në tetor 2023 duke mohuar se ata ishin ndarë. “Nuk jemi ndarë dhe as po planifikojmë ta bëjmë këtë. Përkundrazi, ne jemi të fokusuar në shërimin, bërjen e ndryshimeve dhe bërjen e gjërave që shumë çifte duhet të bëjnë në një moment të martesës së tyre, “tha dyshja.

Por, gjatë sezonit 13 të RHOBH, ishte e qartë se kishte probleme në martesën e Dorit dhe PK. Dorit vuante nga PTSD pas një pushtimi të armatosur në shtëpi. Megjithatë, PK ndonjëherë dukej indiferent ndaj gjendjes së gruas së tij. Në rrëfimin e saj të fundit për atë sezon, ajo pyeti nëse martesa e tyre do të mbijetonte.

PK dhe Dorit thuhet se janë ende të fortë

Një person i brendshëm i tha Radar Online se PK dhe Dorit janë “të mirë dhe të lumtur”. Burimi gjithashtu pohoi se nuk ka “asnjë të vërtetë” në thashethemet se PK është larguar nga shtëpia e familjes. “Ai absolutisht nuk është larguar, ai është në shtëpi. Ai udhëton për në Londër për biznes, “tha insajderi.

Përveç kësaj, burimi hodhi poshtë raportet se Dorit mund të humbiste pozicionin e saj me kohë të plotë në RHOBH nëse ajo nuk “pastrohej” për problemet e tyre martesore. Radari konfirmoi përmes disa burimeve se diamanti i Dorit nuk është në rrezik. Një burim pohoi se Dorit “nuk do të ulet” dhe se shikuesit “do ta shohin atë këtë sezon”.

Nuk mund të thuhet e njëjta gjë për dy nga yjet e Dorit. Newbie Annemarie Wiley u pushua nga puna dhe Crystal Kung Minkoff gjithashtu u largua nga seria. Ndryshimet e kastit me siguri kanë ndezur pëshpëritjet se kush do dhe nuk do të kthehet në RHOBH.

The Real Housewives of Beverly Hills po transmetohet në Peacock.