Raporti: Ndarja e Kyle Richards dhe Mauricio Umansky është për një 'histori të lëngshme' në RHOBH

Klea

Raporti: Ndarja e Kyle Richards dhe Mauricio Umansky është për një ‘histori të lëngshme’ në RHOBH

Le të jemi të vërtetë, nuk do të ketë shumë surpriza në sezonin e ri të Amvise të vërteta të Beverly Hills. Që ka thënë, Kyle Richards më në fund do të kryejë historinë e saj pa ndihmën e njërës prej motrave të saj.

Kur Kathy Hilton u largua nga xhirimet e sezonit 13, Kyle me siguri pothuajse humbi mendjen. Ajo e dinte se do të ishte në qendër të vëmendjes, veçanërisht pas largimit në kohë të Lisa Rinna-s. Kyle është gati të shkojë në një “udhëtim” me dashurinë e jetës së saj Mauricio Umansky dhe në njëfarë mënyre e gjithë kjo duket se është e sajuar për vlerësime, të paktën për disa shikues. Life & Style ndau detajet.

Alex Baskin i të gjithave

Këtu duam të kemi parasysh se të dy RHOBH dhe Vanderpump Rules janë prodhuar nga Evolution Media dhe Alex Baskin është një producent ekzekutiv në të dy shfaqjet. Ai pati momentin më të mirë të jetës së tij kur Tom Sandoval u mashtrua, kështu që pse një EP i mirë nuk duhet të dëshirojë të njëjtën gjë për të dy programet e tij?

Hyn Kyle dhe “prishja” e një martese gati 30-vjeçare me Mauricio. Me mungesën e një vëllau vjen njohuria se diçka e madhe duhet të ndodhë, sepse Kyle është shumë gjëra, por ajo nuk është bedel. Dhe aktorja kryesore, Kyle tani po eksploron prirjet e saj lezbike. Gjoja. Me një grua më të re me shumë tatuazhe që këndon. Gjithçka duket kështu… e sajuar. Më kujto, a kemi dëgjuar për çështje midis Mo dhe Kyle përpara Motra Keti vendosi të mos kthehej?

Tani burime pranë RHOBH thonë se Kyle dhe Mauricio po “mashtrojnë” për të shpëtuar diamantin e saj. Një person i brendshëm ndau: “Nëse e njihni Kyle, e dini se ajo thjesht donte një histori plot lëng për të ruajtur vendin e saj në serialin Bravo. Ajo e di se çfarë po bën.” Në interes të zbulimit të plotë, në fillim isha plotësisht në bord. Dhe më pas Kyle po shoqërohet me Morgan Wade dhe po sillet dukshëm i çuditshëm.

Ja çfarë, nëse është false, funksionon plotësisht. Traileri i sezonit 13 ishte i mbushur me përmbajtje Kyle, ndërsa e varfëra Dorit Kemsley kishte rreth tre sekonda për të mos na dhënë asgjë. Dorit mund t’i duhet të bëjë një marifet dhe të martohet me Boy George nëse ajo nuk bëhet interesante shumë shpejt.

Do ta zbulojmë së shpejti

Si Kyle ashtu edhe Mauricio kanë ushqyer mediat. Ndonjëherë Mauricio duket se nuk e di nëse është me të vërtetë i ndarë apo jo. Thënë kështu, çifti pati një pushim familjar evropian gjatë verës dhe shijoi festime të shumta familjare.

Ndërsa kasti i RHOBH është gati të mblidhet pas Kyle për ta mbështetur atë në këto kohë të vështira, fansat tashmë po i japin asaj syrin anësor. Qëndroni të sintonizuar.

Real Housewives of Beverly Hills Sezoni 13 jep premierë më 25 tetor në orën 20:00 ET në Bravo.