Raporti: John Mayer 'Nuk dëshiron të bëjë asgjë' me Scheana Shay

Klea

Raporti: John Mayer 'Nuk dëshiron të bëjë asgjë' me Scheana Shay

Një temë e përsëritur e këtij sezoni të Rregullave të Vanderpump është Scheana Shay's tendenca për të përqendruar tema të caktuara rreth vetes – si për shembull sa traumatik ishte Scandoval. Për saj. Sidoqoftë, kishte një moment më të lehtë të rrëmujës së Scheana-s në episodin e javës së kaluar. Kur grupi luajti lojën Never Have I Ever, Scheana aludoi për lidhjen me muzikantin/Andy Cohen bestie, John Mayer.

Kjo nuk ishte hera e parë që Scheana e hap këtë temë. Megjithatë, një burim thotë se John mohon të jetë lidhur ndonjëherë me Scheana. Jo vetëm kaq, por ai tani supozohet se është i irrituar nga pretendimet e saj.

Një burim: John është “shumë i mërzitur nga e gjithë kjo”

Në episodin e VPR të së martës së kaluar, Scheana dhe miqtë e saj luajtën një version NSFW të Never Have I Ever. Një kërkesë ishte: “Kurrë nuk kam pasur një treshe me dy tipa.”

Burri i Scheana-s, Brock Davies ka pirë dhe ka rrëfyer: “Unë nuk isha i përfshirë! Unë isha në një dhomë dhe kishte gjëra të tjera që po ndodhnin, por padyshim që kishte më shumë trupa.”

Në një rrëfim, një producent e pyeti Scheanën: “Kur ishe në një orgji?”

Scheana ngacmoi: “Njëherë e një kohë, trupi im ishte një vend i çudirave, do ta them këtë”, qartë në një lëvizje me kokë ndaj këngës së John të vitit 2001 “Trupi yt është një vend i çudirave”.

Një burim me sa duket i afërt me John i tha së fundmi The US Sun se thashethemet nuk janë të vërteta.

“John u ka thënë disa njerëzve të afërt të tij se ai kurrë nuk u lidh me Scheana. Ai e di se ajo u ka thënë njerëzve se janë lidhur shumë përpara se të transmetohej episodi i Vanderpump Rules dhe i është kthyer atij.”

“Ai është shumë i mërzitur nga e gjithë kjo dhe nuk dëshiron të bëjë asgjë me të. Scheana dhe John ishin madje në një festë jo shumë kohë më parë ku u shfaq edhe Andy Cohen dhe ai u përpoq të shmangte Scheana-n,” shtoi burimi.

“Ajo po përpiqej të fliste me Gjonin dhe madje të shkonte aq larg sa të bënte një foto me të, por ai e qëlloi atë. Ai po bënte më të mirën për ta shmangur atë gjatë gjithë natës.”

Oh. A ka dikush tjetër dridhje të turpit të dorës së dytë?

Scheana e ka bërë këtë pretendim prej vitesh

VPR e javës së kaluar nuk ishte as hera e parë që Scheana bëri këto pretendime; ajo ka qenë duke hipur në këtë “Emoji të një Vale” për më shumë se një dekadë. Ajo foli për të në një Amazon Live në vitin 2023 dhe madje dha intervistën e mësipërme për të gjatë gjithë rrugës në vitin 2009.

Në një episod të vitit 2020 në podkastin e Flashbacks, Scheana tha se ishte në një “grup” me John. “Unë jetoja me Stacie [Adams, from MTV’s The Hills] në atë kohë … Sapo u bë, e dini, si ne të tre, kishim një grup të vogël që po ndodhte.”

Vështrimi paraprak për Rregullat e Pompës së javës së ardhshme ngacmon disa tensione midis Scheana dhe Brock. Vetëm në rast se nuk funksionojnë, a po sheh Gjoni dikë? Duke kërkuar për Scheana Shay.

Reality Tea kontaktoi përfaqësuesit e Scheana për koment.

Vanderpump Rules vazhdon të martën në 8/7c në Bravo.


Me mbi 25,000+ komente me 5 yje dhe që funksionon në 34 shtete – Mood e bën relaksimin për natën tuaj të ardhshme televizive realiste plotësisht të ligjshme dhe të dorëzuar në pragun tuaj. Lule, koncentrate, ushqime, çamçakëz, vape dhe më shumë; më mirë se dispanseritë lokale. Testuar në laborator për cilësinë më të lartë, me një garanci 100-ditore të kthimit të parave. Bleni THCa ligjore këtu.