Raporti: John Janssen 'i interesuar' për Alexis Bellino pas ndarjes së Shannon Beador

Klea

Raporti: John Janssen ‘i interesuar’ për Alexis Bellino pas ndarjes së Shannon Beador

O djalë, Alexis Bellino ka nevojë menjëherë për Andin, një aparat fotografik dhe një portokall. Gjithçka po shkon poshtë ndërsa Real Housewives of Orange County yll Shannon Beador është në turne me Tres Amigas dhe “shërohet” nga arrestimi i saj me vrap nga BDI.

Alexis u pa duke u shoqëruar me ish-in e Shannon John Janssen në Gruaja e qetë e të gjitha vendeve. Një foto e improvizuar u shfaq në Instagram të Alexis dhe John-it krah për krah dhe ju thjesht e dini që Shannon po lëkundet në heshtje përpara dhe mbrapa ndërsa numëron limonët e saj në një cep diku.

Tani mulli i thashethemeve po thotë se diçka mund të ndodhë në të vërtetë midis John dhe Alexis, gjë që mund ta çojë Shanin në kufijtë e jashtëm. Radari ka lugën.

John dhe Alexis ulur në një pemë?

Kredia: ocricky1010 nëpërmjet Instagram

Ish-burri i Shannon nuk po humb kohë për t’u rikthyer në skenën e takimeve. Me sa duket. Ndërkohë që dukej sikur dyshja toksike do të pajtonte marrëdhënien e tyre, të gjitha bastet ishin të dështuara kur Shannon u përplas në një shtëpi.

Gjëja qesharake, sipas burimeve, para aksidentit, Shannon dhe John po debatonin me zë të lartë. Ndërsa ata ndoshta nuk po grindeshin për Alexis, Shannon u përplas me Alexis në një restorant në Newport Beach, ku ajo po kënaqej me pije për të rritur. Insajderët thanë se Shannon ishte “bukur” për alumin RHOC ndërsa ishte në restorant.

Epo, tani John dhe Alexis mund të bisedojnë me njëri-tjetrin. Insajderët thonë se John është i “interesuar” për Alexis dhe për fat ajo sapo e la të fejuarën e saj. “Gjoni dhe Alexis po flasin,” tha një spiun. Gjithashtu, Gjoni supozohet se “po telefonon dhe i dërgon mesazhe” Alexis pas takimit të The Quiet Woman.

Dikush tjetër shkoi përpara dhe tha se Xhoni dhe Alexis “po takohen”, gjë që ka shumë të ngjarë të shkaktojë që Shannon të shpërthejë plotësisht. Pavarësisht fotos dhe zhurmës së takimeve, një burim i afërt me Shan tha se John është “një gomar” dhe një “ndjekës i fuqishëm”, gjë që tingëllon si e drejtë. Ata gjithashtu e quajtën situatën e Gjonit dhe Aleksisit “të rëndë”.

Do të jetë një dimër i nxehtë në Orange County me gjithë këtë që po ndodh. Në këtë kohë, Shannon nuk ka bërë asnjë koment – ​​publikisht – për aktivitetet e reja jashtëshkollore të John.