Raporti: Christine Quinn 'Planifikimi' i divorcit nga burri

Klea

Raporti: Christine Quinn 'Planifikimi' i divorcit nga burri

Ka qenë një javë jashtëzakonisht sfiduese për yllin e Selling Sunset Christine Quinn. Së pari, burri i saj Christian Richard u arrestua për dhunë në familje. Ai hodhi një çantë me një shishe qelqi në të. Ai synonte Christine, por humbi dhe goditi vogëlushin e tyre. Policët u shfaqën dhe e nxorrën nga shtëpia e tyre, ndërsa ai nuk ishte në gjë tjetër veçse një rroba banjo.

Të nesërmen, policët mbushën shtëpinë e tyre pasi morën thirrje për shqetësime sigurie. Me armët e tërhequra, policët e arrestuan Christianin për herë të dytë. Tani, sipas Us Weekly, lëvizja e radhës e Christine është planifikimi i një divorci.

Hapat e ardhshëm të Christine supozohet se përfshijnë divorcin

Christine dhe Christian u martuan në dhjetor 2019. Kamerat Sellng Sunset u rrotulluan ndërsa të dy hodhën një sasi të pabesueshme parash për dasmën e tyre luksoze. Më pak se pesë vjet më vonë, Christine dyshohet se po përgatitet të largohet nga martesa.

“Christine Quinn po planifikon të largohet nga Christian”, tha një burim i afërt me yllin e realitetit. “Ajo po planifikon të bëjë kërkesë për divorc.”

Christine dhe Christian nuk kanë komentuar mbi dramën që rrethon shtëpinë e tyre. Megjithatë, Departamenti i Policisë së Los Anxhelosit shpjegoi se Christine mori një urdhër ndalimi kundër burrit të saj. Arrestimi i tij i dytë erdhi nga një shkelje e këtij urdhri dhe ai është caktuar të dalë në gjykatë më 10 prill.

Përveç ndarjes së fëmijës së tyre dy-vjeçar, Christine dhe Christian hapën gjithashtu një ndërmjetësim të pasurive të paluajtshme të quajtur RealOpen. Nëse të dy ecin përpara me divorcin e tyre, ne mendojmë se do të jetë një betejë ligjore e diskutueshme. Potencialisht, këta të dy kanë shumë për të luftuar. Tani për tani, Christine dhe djali i saj thuhet se janë të sigurt dhe larg Christian në një vend të veçantë.[ectittobeacontentiouslegalbattlePotentiallythesetwohavealottofightoverFornowChristineandhersonarereportedlysafeandawayfromChristianinaseparatelocation

Nëse ju ose dikush që njihni po përballet me dhunë në familje, ju lutemi kontaktoni Linjën Kombëtare të Dhunës në Familje. Numri është 800-799-7233. Janë të hapura 24/7. Anglishtja, spanjishtja dhe 200+ gjuhë të tjera janë të disponueshme përmes shërbimeve të përkthimit.