Ramona Singer

Klea

Ramona Këngëtarja takohet me një djalë të ri të nxehtë ndërsa është ende në romancë Bill Luby!

Ramona Këngëtarja takohet me një djalë të ri të nxehtë ndërsa është ende në romancë Bill Luby!

Ramona Singer së fundmi u pa në një takim me një zotëri më të ri, duke i dhënë një ndryshim romancës së saj të vazhdueshme me financierin e Nju Xhersit William “Bill” Luby.

Ramona Singer

Dëshmitari okular thuhet se e vuri re RHONY shap në Seville, një sallë pritjeje për koktej nëntokësore në lagjen Nomad të NYC, javën e kaluar, i shoqëruar nga një “djalë i ri, i nxehtë nga Zelanda e Re”.

“Ata ishin të gjithë të prekshëm me njëri-tjetrin,” i tha burimi Faqja e gjashtë.

Ramona Singer

Pavarësisht kësaj pamjeje të re, lidhja e 67-vjeçares me Lubi duket se është ende e paprekur. Dyshja ka qenë një artikull që nga Dita e Punës 2022 dhe e kaluan verën e kaluar duke shfaqur dashurinë e tyre nëpër Hamptons.

“Ajo është një grua e re teksa hyn në përvjetorin e parë të lidhjes së saj”, zbuloi një burim vitin e kaluar, duke vënë në dukje shfaqjet e tyre publike të dashurisë.

Ramona Singer

Ndërsa kohët e fundit ka pasur shikime të Ramona Singer dhe Lubi Së bashku, shfaqja e takimit të Singer me misterin Kiwi ngre pikëpyetje për statusin e marrëdhënies së saj me Lubi.

Detajet për Zelandezin e Ri të paidentifikuar mbeten të pakta, por burimi e përshkruan atë si “shumë më të ri” dhe që zotëron një farë joshjeje. Dyshja thuhet se kaluan “orë” së bashku në lokal, me një kimi të pamohueshme mes tyre.

Ramona Singer

te Ramona arratisjet romantike kanë tërhequr vëmendjen në të kaluarën, veçanërisht shqetësuese e Lubit sjellje.

Në fillim të këtij viti, floktar Chaz Dean vuri në dukje e Lubit sjellje përçarëse në një restorant në NYC, me burime që pretendojnë se ai ishte në FaceTime me Ramona gjatë incidentit.

Ramona Singer

Këngëtarja ajo u përball me një shqyrtim të hollësishëm pas një ekspozimi të tetorit 2023 nga akuzat e mëparshme të rishfaqura për Ramona duke përdorur një sharje racore gjatë prodhimit të sezonit të saj të fundit.

Ramona Singer

Sipas mediumit, ofendimi i supozuar iu drejtua një anëtari të ekuipazhit të zi, duke bërë që të ngriheshin ankesa kundër Shed Media, Warner Bros. Discovery, Bravo, dhe NBCUniversal.

Pavarësisht nga një hetim i brendshëm që dha rezultate “jo përfundimtare” në atë kohë, ajo i mohoi me forcë akuzat, duke thënë se “asnjëherë” nuk e përdori sharjen kur u mor në pyetje nga media.

Ramona Singer

Megjithatë, pas publikimit të Vanity Fair copë, Këngëtarja me sa duket e përdori fjalën në një koment për të Faqja e gjashtëduke ndezur polemika të reja.

Ramona ishte një anëtar origjinal i kastit të RHONY për 13 sezone.