Ralph Pitmann

Klea

Ralph Pittman akuzon gruan e larguar Drew Sidora për mashtrim të birësimit

Ralph Pittman akuzon gruan e larguar Drew Sidora për mashtrim të birësimit

Drew Sidora përplasi burrin e saj, Ralph Pittmanpër të mos mbyllur kushëririn e tij “fals”, Courtney Rhodespasi ajo bëri “komente të neveritshme” gjatë një episodi të fundit të The Amvise të vërteta të Atlantës. Ralph u kundërpërgjigj, duke akuzuar gruan e tij të larguar se luante si viktimë dhe e quajti “kërkesën e birësimit” të saj një “rrëmbim parash”.

Drew Sidora

Drew dhe Ralphtë cilët aktualisht janë përfshirë në një divorc të keq, shkëmbyen goditje në media sociale në kohë reale mes dramës që po shpaloset në serialin Bravo. Courtney nënkuptoi se Drew i kërkuar Ralph të adoptonte fëmijën e saj më të madh në mënyrë që të kalonte kohë me gratë, mes akuzave se ishte përfshirë në çështje lezbike gjatë martesës së saj.

Drew Sidora

Drew shkoi në Twitter për të kritikuar ish-in e saj që nuk foli kundër e Courtney vërejtjet.

Ajo shkroi: “Unë gjithmonë duhet t’i mbroj dhe të mbroj fëmijët e mi kundër këtij lloji të së keqes. I dhashë mundësinë të mbyllte kushërirën e tij të rreme të paverifikueshme për komentet e saj të neveritshme të bëra në lidhje me djalin tim, megjithatë ai refuzoi ta bënte këtë dhe kjo më thyen zemrën.”

Drew Sidora

RHOA ylli shtoi në një postim të veçantë — “Ajo donte të ishte e keqe dhe e vrazhdë duke bërë komente dhe duke e tërhequr fëmijën tim në këtë… FËMIJËT JANË GJITHMONË JASHTË KUFIJVE!!! Kjo është ajo, kjo është e gjitha… ne kemi mbaruar!”

Ralph iu përgjigj postimit të parë në Twitter, duke shkruar — “Është koha për të thënë të vërtetën, kështu që le të jemi të vërtetë. Ju prisni që unë të paguaj mbështetje për fëmijën kur ai ka një baba që dëshiron të luajë një rol aktiv në jetën e tij, por ju nuk do ta lejoni atë. Kërkesa juaj për birësim ishte vetëm një rrëmbim dhe kontroll parash. Që në moshën 3-vjeçare u ngrita për të mbushur boshllëkun si burrë dhe pa kushte u sigurova nga zemra pa pritshmëri.”

Ralph Pitmann

Ai vazhdoi: “Unë do të vazhdoj të jem atje, por ju nuk do të përfitoni nga unë ose nuk do ta përdorni këtë shfaqje për të arritur rrugën tuaj. E kuptoj që të luash rolin e viktimës së dhunuar të fiton simpati në këtë platformë, por do të më respektosh mua si baba. Unë i dua të gjithë fëmijët e mi dhe u kam dhënë atyre botën, përfshirë ty. Bëhet fjalë për ta tani. #Respekt.”

Drew Sidora

Drew’s Shpërthimi përkoi me kërkimin e faljes publike të saj për bashkë-yll, Kenia Moore, për prishjen e karrierës së saj të aktrimit në një episod të mëparshëm.

Drew shkroi në Twitter — “@KenyaMoore e di që kemi folur për këtë tashmë privatisht, por thjesht dua të kërkoj falje publike. Çdo koment i bërë për karrierën tuaj nuk ishte i nevojshëm. Ju jeni një Superyll! Legjenda! Ikonë! Të mos harrojmë përgjithmonë këtë moment.”

Drew Sidora

Kenia u përgjigj – “Faleminderit @DREWSIDORA e vlerësoj këtë. Vazhdoni të shkëlqeni! Le të mos ju ndalojë asgjë dhe askush.”

Drew paraqiti kërkesën për divorc në mars, duke i thënë People se ajo kishte “luftuar me gjithë zemër për martesën time”, por duhej të merrte “vendimin e mundimshëm për ta liruar burrin tim me dashuri”.

“Megjithëse Ralph dhe kam vendosur të ec përpara veçmas, shpresa është të mbetemi miq në mënyrë që të mund të bashkëprindërojmë me përgjegjësi,” tha ajo. “Megjithë jetën tonë shumë publike, unë po kërkoj privatësi gjatë kësaj kohe të vështirë pasi fëmijët e mi dhe unë mësojmë se si të lundrojmë nëpër fillimet tona të reja.”

Ralph Pitmann

Amvisat e vërteta të Atlantës transmetohet të dielave në orën 20:00 ET në Bravo.