Rachel 'Raquel' Leviss shfaqet në Arizona ndërsa Pump rregullon partitë e aktorëve në liqenin Tahoe

Klea

Rachel ‘Raquel’ Leviss shfaqet në Arizona ndërsa Pump rregullon partitë e aktorëve në liqenin Tahoe

Ajo është baaaaaaack. Një lloj. Rachel Rakelës Leviss nuk është kthyer zyrtarisht në Vanderpump Rules, por ajo po dërgon një mesazh. Këtë herë nuk është në një kartolinë të mbuluar me rrufe dhe ngjitëse. Ka pasur spekulime se Rachel së shpejti do të kthehet në prodhim, por ajo dyshohet se po duronte për më shumë para.

Ndërsa aktori hidhet poshtë në Liqenin Tahoe, njerëzit pyesnin veten nëse ky do të ishte momenti i madh i Rachel për t’u rishfaqur. Tani ajo është rishfaqur përfundimisht, por nuk është në Tahoe, dhe koha e saj është kurioze. Faqja gjashtë ka fotot.

Heeeeere’s Rachel!

Me një nxirje në sy, duket se Raçit i janë bërë disa foto shumë të qëllimshme. Kjo është hera e parë që publiku e sheh atë që kur ajo e dërgoi atë në një institucion të kujdesit të shëndetit mendor pas ribashkimit. Me sa duket.

Ndërsa temperatura mesatare aktuale e ditës në Arizona është duke lëvizur rreth 118 gradë (kjo është rreth 48 gradë Celsius për miqtë e mi euro) dhe makinat po shkrihen, Rachel mendoi se do të ishte një kohë e mirë për të bërë një shëtitje. Fatmirësisht, paparacët u gjendën në rrugën e saj dhe shkrepën disa foto. Gjithashtu, baballarët nuk rrinë në Arizona, ata padyshim ishin kontaktuar.

Rachel vendosi të largohej duke u dukur si një nënë futbolli dhe mendoj se shkoi për “veshje modeste” përveç zgjedhjes së saj interesante të veshjeve të kokës. Duke veshur një kapele bejsbolli me fjalët “Bëhu një person i mirë”, do të thotë “ti së pari”. Është dhënie, “jeto, dashuro, qesh”. A është bërë ajo nga vajza e partisë në Presidente të PTA? A e ka trajnuar Tom Sandoval për të veshur këtë kapele? Në fund të fundit, këto fjalë janë ose për TË GJITHË, produksion, ose kastin e plotë të VPR.

Ndërsa Scheana Shay dhe Lala Kent përpiqen të dalin MILF me njëri-tjetrin në Tahoe dhe Sandoval me sa duket riparon marrëdhënien e tij me Tom Schwartz, është e drejtë të pyesim veten se ku do të përshtatet Rachel. Natyrisht, njerëzit po filmojnë me Sandoval. Scheana aktualisht është duke u nxehur për të qenë në foto me të. Dhe lind pyetja, a do të marrë Rasheli të njëjtin trajtim?

Duket se ajo është e lidhur me kontratën e saj. Pra, nëse ajo po duron për më shumë para dhe refuzon të filmojë, Bravo mund ta ketë quajtur bllof. Fakti që ajo po bën të njohur praninë e saj mund të nënkuptojë se kthimi i saj në Pump Rules nuk është shumë larg.

NA THONI – A MENDONI KA PLAN TË KTHIMIT RACHEL? A MENDONI AJO I THIRRJE PAPS VETE PËR KËTO FOTO?