Intervista e Rachel Leviss Bethenny Frankel Pjesa 3: Përmbledhje

Klea

Rachel ‘Raquel’ Leviss kthimi në VPR mund t’i sjellë dobi

Kasti i Vanderpump Rules aktualisht është duke filmuar sezonin 11. Pyetja numër një në mendjet e fansave është se do Raquel Leviss kthehuni në shfaqje.

Mbretëresha e bukurisë dukej mjaft e pakëndshme në ribashkimin e sezonit 10. Ishte e vështirë të shikoje kastin duke marrë në pyetje atë dhe Tom Sandoval për lidhjen e tyre disamujore. Në një moment Raquel u ngrit dhe u largua nga skena. Ribashkimi ishte aq brutal sa shumë fansa pyesnin veten nëse 28-vjeçari do të rikthehej për një sezon tjetër.

Burime pranë kastit të VPR i thanë TMZ se Raquel aktualisht nuk po xhiron për sezonin 11. Megjithatë, TMZ raportoi se disa anëtarë të kastit të VPR thanë se nuk do të habiteshin nëse Raquel do të donte të filmonte më vonë gjatë sezonit.

Asgjë nuk është e sigurt, kështu që ndërsa presim fjalën përfundimtare, le të mendojmë se si do të dukej një sezon tjetër me Raquel. Këtu janë të gjitha mënyrat se si mund të përfitojë Raquel kthimi në Rregullat e Vanderpump.

Ajo do të mund të ndante anën e saj të historisë

(Foto nga: Charles Sykes/Bravo/NBCU Photo Bank nëpërmjet Getty Images)

Raquel kishte vështirësi të ndante anën e saj të historisë në ribashkim për dy arsye. Një, ajo shpesh ndërpritej nga anëtarët e kastit që e shanin. Dhe dy, ajo më vonë zbuloi se hoqi pjesë të historisë sepse Sandoval i kërkoi asaj të mos zbulonte disa detaje. Pas ribashkimit, Raquel i zbuloi një producenti se ajo dhe Sandoval kishin gënjyer për afatin kohor të lidhjes gjatë ribashkimit. Sandoval nuk i është përgjigjur publikisht pretendimit të Raquel.

Ishte e vështirë të simpatizonte Raquel-in në ribashkim. Kryesisht për shkak të mungesës së emocioneve dhe vështrimit të vazhdueshëm ndaj Sandovalit për miratim pasi ajo ndau çdo informacion. Psherëtimë. Por disa fansa u ndjenë ndryshe pasi panë se Raquel shpërtheu duke qarë në segmentin e producentëve në fund.

“Ndihem keq për Raquel, ajo është një shpirt kaq i humbur.” ka shkruar një përdorues në Twitter.

“Ndihem keq për [Raquel] në kuptimin që ajo hynte qartë mbi kokën e saj dhe po manipulohej dhe kontrollohej nga [Sandoval],” një përdorues tjetër postoi në Twitter.

Edhe Ariana Madix tregoi simpati për yllin e Bravo kur paparacët e ndaluan në aeroport pas ribashkimit.

Në një klip të postuar nga Page Six, një kameraman e pyeti Arianën nëse ndjen pak për kolegun e saj.

“Sigurisht, po,” u përgjigj Ariana.

Lala Kent gjithashtu tregoi pak hir për Raquel pas transmetimit të ribashkimit. Bukuroshja e bëri të qartë në podkastin e saj se nuk pendohet për veprimet e saj në ribashkim. Megjithatë, ajo tha se ndihet keq që Raquel po përballet me probleme të shëndetit mendor.

Lala shprehu simpatinë për gjendjen mendore të Raquel në episodin e 14 qershorit të podcast-it Give Them Lala.

“Aty ku ndihesha për Raquel ishte, kur ju jeni duke filmuar një reality show, në mendjen time, çdo person i vetëm është i pajisur mendërisht për të trajtuar çdo gjë që do të dalë nga goja ime,” tha ajo.

Duke qenë se publiku dhe disa nga kolegët e saj janë zbutur ndaj saj, mund të jetë koha e përsosur që Raquel të rikthehet.

Ajo mund të rregullojë disa miqësi

(Foto nga: Charles Sykes/Bravo nëpërmjet Getty Images)

Mirë, e di se çfarë po mendoni, nuk ka asnjë mënyrë që Raquel të mund të kthehet në grupin e miqve. Ndoshta keni të drejtë, por në fund të fundit janë Rregullat e Vanderpump. Dua të them, Stassi Schroeder e ftoi Jax Taylor në dasmën e saj. Ariana dhe Kristen Doute janë miq. Ndoshta është humbja e kujtesës nga të gjitha ndejat, por ky grup i ka falur miqtë e tyre për disa gjëra mjaft mizore.

Nëse Raquel do të kthehej në shfaqje, e lirë nga kontrolli i Sandoval, dhe do të fokusohej në rindërtimin e disa prej miqësive të saj të dëmtuara, nuk do të ishte një goditje totale.

Ajo do të ishte ylli

(Foto nga Jon Kopaloff/Getty Images)

Le ta pranojmë, Sezoni 10 ishte sezoni më i mirë i Vanderpump Rules që kemi marrë për një kohë, dhe kjo ishte kryesisht falë Raquel. Vajza na argëtoi. Nga grimimet e saj të çrregullta me Tom Schwartz-in dhe Oliver Saunders e deri te luftimi i saj me nënën e Katie Maloney-t, ajo na dha kaq shumë.

Nëse ajo do të rikthehej për sezonin 11, ajo ka potencialin të jetë ylli i shfaqjes, që do të thotë më shumë kohë në ekran dhe rëndësi më të madhe.