Rachel mendon se fundi i miqësisë së Margaret dhe Jackie është bekim

Klea

Rachel mendon se fundi i miqësisë së Margaret dhe Jackie është bekim

Faleminderit Zot, Shtëpia e vërtetë e Nju Xhersit do të kthehet këtë të dielë që vjen. Ka kaluar shumë kohë pa to. Fatmirësisht, do të shohim disa fytyra të njohura, si Teresa Giudice dhe Jennifer Aydin. Vëzhguesit gjithashtu do të vërejnë se të sapolindurit janë kthyer, duke përfshirë Rachel Fuda.

Vitin e kaluar, Rachel ishte mjaft e ngushtë me anëtarët e kastit Melissa Gorga dhe Jackie Goldschneider. Megjithatë, duket se gjërat kanë ndryshuar plotësisht për sezonin 14. Vazhdoni të lexoni për të kuptuar se për çfarë po flasim.

Sezoni i 14-të do të jetë diçka krejtësisht ndryshe…

Në rast se nuk po vazhdonit me dramën RHONJ gjatë sezonit jashtë sezonit, ne ju kemi mbuluar. Jo vetëm që Jennifer, Teresa dhe Danielle Cabral patën një grindje që u kthye fizike (rregulloje, Jesus), por Jackie nuk po ngatërrohet me Melissa, Rachel ose Margaret Josephs qoftë.

E vetmja gjë që ka mbetur e vërtetë për t'u formuar është qëndrimi i mërzitshëm i Dolores Catania-s si Zvicër.

Shumë prej zonjave diskutuan se si dinamika do të ishte ndryshe këtë sezon. Marge i quajti disa nga ndryshimet “të çuditshme” përpara se të thoshte se miqësia e saj e prishur me Jackie-n ka qenë e vështirë. “Është zhgënjyese dhe e trishtueshme. Dhe mendoj se ajo nuk është ajo që mendoja se ishte. Por kjo është në rregull. E dini, gjërat ndodhin. Isha shumë e trishtuar dhe e zhgënjyer”, tha ajo.

MelGo, fansja më e madhe e Terezës, gjithashtu mori pjesë, duke thënë se mishi i tyre do të luhet gjatë sezonit. “Jackie sapo kishte ndryshuar mendim për një sërë gjërash të ndryshme. Dhe ndjenjat. Duhet ta shikoni këtë sezon për të kuptuar.”

Rachel e quan Jackie “të pasigurt”

Në një intervistë të re në podcastin Two Ts In A Pod, Rachel komentoi gjithashtu sezonin e ardhshëm dhe diskutoi për mosmarrëveshjen e Jackie dhe Marge.

“Unë mendoj se është një bekim për Margaret,” tha ajo. “Unë mendoj se Jackie është … është një bekim.”

Ajo vazhdoi, duke thënë se Jackie është “gjithmonë e pasigurt”. Mirë, BravoLover123. Kush po e merr seriozisht çdo gjë që thua?

“Unë mendoj se Jackie ka shumë për të reflektuar në vetvete. Unë mendoj se ajo duhet të kuptojë se cilat janë prioritetet e saj; nëse është të jesh shtëpiake, apo nëse është dinjiteti yt”.

Shikoni premierën e sezonit të The Real Housewives of New Jersey këtë të diel në Bravo në orën 8/7c.