Rachel Leviss zbulon masterplanin e Tom Sandoval

Klea

Rachel Leviss zbulon masterplanin e Tom Sandoval

Më shumë sekrete po dalin në podkastin e Rachel Goes Rogue. Alumi Vanderpump Rules më së fundi zbuloi se si ish i dashuri i saj, Tom Sandovalplanifikoi të gjykonte opinionin publik dhe të zbulonte aferën prej muajsh.

Rachel Leviss shpjegoi se si Sandoval ishte i shqetësuar për mënyrën se si do të pranoheshin. Opinioni publik ishte shumë në favor të Ariana Madix, dhe lidhjes së saj gati dhjetëvjeçare me Sandoval. Pra, çfarë kishte në plan të bënte?

Tom mendoi se publiku do të duhej “të pranonte” lidhjen e tyre

Gjatë episodit të 25 janarit të podcast-it Rachel Goes Rogue, alumi i Pump Rules tregoi se si Sandoval planifikoi zbulimin e tyre të madh.

“Ai po thoshte, ‘Shiko, njerëzit e urrenin Arianën në fillim dhe më pas e kuptuan se ne po rrinim bashkë’, shpjegoi ajo. “Ne nuk po shkonim askund dhe kështu ata duhej ta pranonin dhe përfunduan ta donin atë dhe mund të ishte e njëjta gjë për ne.”

Sandoval dhe Ariana filluan të takoheshin në vitin 2014. Dhe afati kohor midis asaj ndodhi dhe ndarjes së tij me Kristen Doute ishte i shkurtër. E paqartë në rastin më të mirë. Opinioni publik ishte i ashpër ndaj tyre në fillim.

“Unë mendoj se në mendjen e tij, ai është larguar me të më parë [so] ai mund të ikë përsëri me të, “tha Rachel. Ajo vazhdoi: “Mendoj se isha thjesht naive dhe dëshiruese duke menduar se kjo mund të funksiononte ashtu siç doja, sepse në fund të fundit në atë kohë doja të isha me të. Unë mendoja për më të mirën.”

Rachel donte të pastrohej, por Sandoval nuk e bëri

Për meritë të saj, Rachel donte të pastrohej, por Sandoval e shtyu.

Ajo pohoi, “Unë isha sikur, ‘Duhet t’i tregojmë Arianës përpara ribashkimit. Ne nuk mund të shkojmë në ribashkim me atë që nuk e di.’ Sepse une [felt] kështu nuk do të ishte vërtet e drejtë [to] ajo, E vetmja gjë për të cilën e mbyllëm, ai nuk donte që ajo ta dinte kur filloi për herë të parë dhe nuk e shoh kuptimin të gënjej për ato gjëra, sepse a nuk është shumë më mirë të jesh i hapur dhe i sinqertë dhe thuaj te verteten?”

“I thashë Tomit, ‘Ndoshta duhet t’i them Arianës’ dhe ai tha: ‘Jo jo jo jo jo. Nuk do t’i thuash Arianës.’ OK, atëherë do t’i tregosh Arianës, “vazhdoi Rasheli. “Unë prisja që ai t’i tregonte asaj. Ishte detyra ime t’i them asaj, po, e di këtë. Por ndjeva se ishte përgjegjësia e tij që ai të ishte në atë marrëdhënie me të t’i tregonte asaj dhe të ndahej me të.”

Në të vërtetë, nuk përmendet se kur Sandoval do të zbatonte planin e tij të shkëlqyer. Ai injoroi në mënyrë të famshme këshillën e Tom Schwartz-it për t’u pastruar herët në lidhje gjithashtu.

Që nga ribashkimi, Sandoval vazhdoi të filmonte sezonin 11 të Vanderpump Rules me pjesën tjetër të kastit. Rachel u largua nga shfaqja, duke zgjedhur të punonte për shëndetin e saj mendor dhe veten, në vend të kësaj.

Sezoni 11 i Vanderpump Rules jep premierë të martën, më 30 janar, në orën 8/7c në Bravo.