Rachel Leviss thotë se rregullat e Vanderpump janë gjithçka që ka Tom Sandoval

Klea

Rachel Leviss thotë se rregullat e Vanderpump janë gjithçka që ka Tom Sandoval

Rachel Leviss sigurisht që po thotë fjalën e saj në lidhje me ish-dashnorin Tom Sandoval. Nëse keni menduar se Rachel Goes Rogue do të ishte një podcast jetëshkurtër, merrni parasysh sa shumë ajo ka ende për të diskutuar. Dhe rezulton e para Rregullat e Vanderpompës ylli ka shumë për të thënë dhe ajo ka pasur kohë për të arritur një shkallë të caktuar qartësie.

Një temë e episodit të saj më të fundit të podcast-it kishte të bënte me nxitjen që Sandoval të përdorte lidhjen e tyre për të çuar më tej jetëgjatësinë e Rregullave të Vanderpump. Sepse Tom Sandoval & The Most Extras nuk po i paguan faturat. Pika kryesore e gjithë kësaj ishte një koment i dyshimtë në lidhje me moshën e tij. Bravo, zonja Leviss.

“Shfaqja është e barabartë me jetëgjatësinë,” tha Rachel për karrierën e Tomit

“Patjetër që nuk e kam ideuar këtë [affair]. Mendoj se rashë në këtë situatë dhe thjesht nuk dija si ta trajtoja atë, “tha Rachel gjatë podcast-it të saj. “Më ka shkuar në mendje ky mendim. si, A e kishte trurin Tom këtë? Ai njihet si vetëprodhues dhe gjithçka që ka është kjo shfaqje.”

Ish-konkurrentja e konkursit të bukurisë ka bërë vazhdimisht deklarata se Sandoval ishte organizatori i lidhjes së tyre. Nëse asgjë në lidhje me kohën e tyre së bashku nuk sjell ndjenja të paqarta, ndoshta ka diçka në atë që Rachel po thotë.

Ajo shtoi se “suksesi i shfaqjes është i barabartë me jetëgjatësinë në karrierën e tij”. Nga vjen paga e tij e radhës?

“Ai është mbi 40 vjeç tani, dhe kjo është jeta e tij, këto janë të ardhurat e tij kryesore,” tha Rachel.

Është shumë domethënëse që Sandoval shpesh spekulonte se si do të reagonte publiku ndaj kësaj afere dhe se si mund ta përdornin lidhjen e tyre për kohën e ekranit.

“Kur bëmë biseda si: “Si do të ndodhë kjo?” “Ai tha, “Një nga avantazhet është që ne mund të jemi bashkë sezonin e ardhshëm”, zbuloi Rachel. “Dhe kështu, për të mos thënë se ai është truri pas kësaj. Mendoj se ai kishte motivimin e tij që e përshkallëzoi vërtet situatën. Ndërsa nëse nuk do të ishte një reality show dhe të mos ishim të gjithë duke filmuar, nuk e di nëse do të ishte kështu.”

Është bërë më e zakonshme që shikuesit të spekulojnë se yjet e tyre të preferuar të TV realitetit po ndryshojnë situatën e tyre personale për vlerësime.

Kapni Vanderpump Rules të martën në 8/7c në Bravo.