Rachel Leviss shpjegon se ka veshur të njëjtën këmishë si Ariana Madix

Klea

Rachel Leviss shpjegon se ka veshur të njëjtën këmishë si Ariana Madix

Tifozët e Vanderpump Rules shqyrtojnë me kujdes Rachel Leviss pa fund. Duke pasur parasysh atë që ajo bëri Ariana Madix, nuk ka qenë kurrë saktësisht e vështirë ta kritikosh. Por edhe një vit pas Scandoval, përdoruesit e internetit shpesh i mbajnë nën mikroskop veprimet e Rachel.

Për shembull, kur Rachel veshi një bluzë të veçantë portokalli për Stagecoach, nuk u desh shumë kohë që fansat të kuptonin se Ariana kishte të njëjtën këmishë. Një postim në Instagram nga @realityops tregoi krah për krah Rachel dhe Ariana me të njëjtin majë.

Postimi paraqiste gjithashtu një pamje të një komenti të IG të bërë nga Rachel. Ajo i tha një fansi se ku i kishte marrë pantallonat, por jo këmishën e saj. Natyrisht, spekulimet u përhapën. Disa njerëz supozuan se ajo donte vetëm një reagim nga Ariana. Të tjerë sugjeruan se ajo ishte e fiksuar pas Madix. Megjithatë, sipas Rashelit, nuk kishte të bënte me ish-kostarin e saj.

Rasheli konfirmon se nuk e ka vjedhur këmishën e Arianës

Në episodin e 2 majit të podcast-it të saj, Rachel iu drejtua postimit në Instagram. “Po, me sa duket ne kemi të njëjtën këmishë,” tha ajo. “Dhe e bleva atë këmishë në Urban Outfitters. Thjesht përputhej në mënyrë perfekte me xhinset e mia. Më duhej diçka që të përshtatej me formën dhe të tregoja qëndisjet në pantallonat e mia, sepse ato ishin të qëndisura shumë bukur me peizazhin e kaktusit.”

Rachel vazhdoi, “Më duhej ta tregoja këtë, dhe kështu një bluzë e shkurtër do të ishte ideale. Por gjithashtu, nuk doja që të më dukej barku. Pra, ishte si gjatësia perfekte dhe ngjyra perfekte për të shkuar me skemën e ngjyrave.”

Duke iu drejtuar drejtpërdrejt thashethemeve rreth Arianës, ajo tha: “Ishte diçka që unë e zotëroja tashmë. Pra, e dini, njerëzit thonë: 'Oh, ajo e vodhi atë këmishën nga Ariana', gjë që nuk është kështu. E bleva dhe as që mbaja mend ta kisha parë të veshur atë në shfaqje. Për ta sqaruar, është këmisha ime, jo e saj. Ariana ka këmishën e saj portokalli, e cila është saktësisht e njëjtë.”

Përfundimi i sezonit 11 të Vanderpump Rules transmetohet të martën, më 7 maj, në orën 8/7c në Bravo.