Rachel Leviss Shkaktohet nga fytyra e Scheana Shay

Klea

Rachel Leviss Shkaktohet nga fytyra e Scheana Shay

Shikuesit kanë parë vetëm episodin e parë të sezonit 11 të Rregullat e Vanderpompësdhe tashmë ka një dramë të lehtë. Rachel Leviss, e cila vendosi të mos kthehet këtë sezon, ka folur në podcastin e saj, Rachel Goes Rogue. Rakela do të ishte më mirë të zbulonte disa tema të tjera për të diskutuar. Pra, menjëherë pasi u publikua lajmi Scandoval, Rachel e pretendoi këtë Scheana Shay e goditi me grusht në fytyrë.

Rachel i dha Scheana një urdhër të përkohshëm ndalimi, i cili më vonë u hoq. Për rekord, Scheana mohoi të kishte goditur me grusht Rachel. Por Rasheli ka vendosur që nuk do ta shohë më Scheanën. “Jo, nuk kam në plan të flas më me të. Nuk kam shumë kufij, por një prej tyre është dhuna fizike”, tha Rasheli.

Fytyra e Scheanës është një problem për Rashelin

Sigurisht, Rachel pa premierën e Pump Rules. “Kur e shikoj, jam i lumtur që nuk jam në të. Nuk duhet të shqetësohem për gjërat që do të vijnë këtë sezon. Epo, kjo nuk është e vërtetë, unë shqetësohem për gjërat që do të ndodhin këtë sezon, “shpjegoi Rachel.

“Është e vështirë të shohësh Scheanën dhe Arianën [Madix], dy persona që i kam quajtur miq,” vazhdoi ajo. “Mendoj se kam shumë pakënaqësi ndaj Scheanës, kështu që mendoj se gjembi për mua është vetëm të shoh fytyrën e Scheanës. Unë jam duke punuar me këtë dhe mendoj se me kalimin e kohës dhe më shumë terapi dhe më shumë nuk e di, “tha Rachel.

“Nuk dua të ndihem gjithmonë kështu kur e shikoj, por mendoj se për momentin nuk është thjesht një gjë e këndshme për mua.” Po! E kuptoj që, pas një incidenti fizik të supozuar, Rachel mund të traumatizohet. Por ka mënyra më të mira për të deklaruar rastin e saj.

Që nga ribashkimi i sezonit të 10-të, Rashel është kthyer prapa në miqësinë e saj të ngushtë me Arianën. Mendoj se kjo e bën më të lehtë racionalizimin e lidhjes së saj me Arianën krimbi i dashuri, Tom Sandoval. “Unë dhe Ariana nuk ishim shoqe më të mira. Ne ishim të njohur që u miqësuam përmes emisionit”, tha Rasheli.

Ndërkohë, Scheana e la Rachel të qëndronte në apartamentin e saj në Los Anxhelos pasi Rachel hoqi dorë nga James Kennedy. “[She said] se nuk kam paguar qira, që nuk është e vërtetë. Pagova qiranë dhe gjithashtu macja u ula për macen e saj, “tha Rachel. “Është për të ardhur keq që ajo po përpiqet të krijojë këtë rrëfim që unë kam përfituar prej saj kur ndihem sikur kam kontribuar në një farë mënyre,” shtoi ajo.

Mendoj se të dyja zonjat bien dakord për një gjë: nuk kanë dëshirë të takohen sërish.

Mund të kapni sezonin 11 të Vanderpump Rules të martën në orën 8/7c në Bravo.