Rachel Leviss shikon VPR sezonin 10, përgjigjet ndaj Scandoval

Klea

Rachel Leviss shikon VPR sezonin 10, përgjigjet ndaj Scandoval

Ish Rregullat e Vanderpompës yll Rachel Leviss po bën çmos për të ecur përpara Skandoval. Ndoshta nuk është e lehtë, duke qenë se ish i dashuri i saj, Tom Sandoval, është ende duke folur për këtë. Në fillim të këtij muaji, Sandoval ankoi se sa shumë donte që marrëdhënia e tij me Rachel të funksiononte.

Sigurisht, kjo ndodh pasi Rachel e bllokoi atë dhe vazhdoi. Pas ribashkimit të sezonit 10, Rachel hyri në një qendër për terapi traumatike dhe qëndroi për 90 ditë. Më pas, ajo ndërpreu lidhjet me Pump Rules. Dhe ajo ka podcast-in e saj, Rachel Goes Rogue, premierë në janar.

Tani Rachel po hedh pak dritë mbi skandalin pasi shikoi sezonin 10 të VPR. Çfarë menduat pasi patë në ekranin e vogël veprimet e saj dhe të ish-bashkë yjeve të saj?

Rachel e pati të vështirë të shikonte sezonin 10 të Pump Rules

Në një ngacmues për podcast-in e saj të ri, Rachel tha: “Unë e shikoj mbrapa sezonin 10 si një sezon vërtet të vështirë për t’u parë, sepse thjesht po shqetësohem për të gjitha gjërat dhe të gjitha momentet që ata kapën në kamera. Është vërtet e turpshme, por shoh një vajzë që po kalon dhimbje dhe nuk ka mjetet e duhura për ta trajtuar atë,” shtoi ajo.

“Ajo po e përballon në atë mënyrë që ndjen se nevojat e saj po plotësohen nga dikush që po i kushton adhurimin dhe vëmendjen e saj dhe unë me të vërtetë nuk i kam dhënë përparësi miqësive të mia kur u përfshiva me Tomin dhe më vjen shumë keq për këtë,” shpjegoi Rachel.

Por Rachel do të ndajë të vërtetën e saj në sipërmarrjen e saj të re podcast. Një përshkrim i podcast-it të saj thotë: “Kjo është historia IME. Unë do t’ju tregoj se çfarë është e vërtetë, çfarë është e rreme dhe sekretet që kam pritur të zbuloj. Po, kam bërë gabime.” Përshkrimi vazhdoi, “Por ajo që mendoni se dini nuk është realitet. Është koha për të parë ‘REALITETIN’ me një lente tjetër.” Kjo tingëllon me lëng!

Duket sikur Rachel bëri zgjedhjen e duhur duke u larguar nga VPR, dhe Sandoval, në pjesën e pasme të saj.

Rachel Goes Rogue with Rachel Leviss jep premierë më 8 janar 2024 kudo që transmetoni podkaste. Dhe sezoni 11 i Vanderpump Rules do të shfaqet premierë më 30 janar 2024 në orën 8/7c në Bravo.