Rachel Leviss pretendon se Tom Schwartz e dinte gjithmonë lidhjen

Klea

Rachel Leviss pretendon se Tom Schwartz e dinte gjithmonë lidhjen

Ish-ylli i Vanderpump Rules Rachel Leviss ka lëshuar bombë pas bombë në podcast-in e saj të ri, Rachel Goes Rogue. Dhe ajo ndau disa lugë për sa kohë Tom Schwartz dinte për lidhjen e saj me Tom Sandoval.

Rachel u largua nga shfaqja pas gjakderdhjes së ribashkimit të sezonit 10. Pasi kaloi kohë në një institucion trajtimi të shëndetit mendor, ajo vendosi të mos kthehej në Pump Rules. Në fund të fundit, askush nuk do t’i jepte asaj kohën e ditës në kast. Epo, përveç Sandovalit.

Tani Rachel po tregon se sa të ndërthurur janë vërtet Schwartz dhe Sandoval.

A janë Schwartz dhe Sandoval në një “marrëdhënie të bashkëvarësisë?”

Gjatë episodit të dytë të podcast-it të saj, Rachel zbuloi se Schwartz dinte për lidhjen e saj me Sandoval që në fillim.

“Schwartz e dinte që në fillim. Mora një telefonatë nga Tom pasi u lidhëm për herë të parë. Mendja ime po nxitonte, po ndjeja aq shumë faj dhe turp për këtë, “shpjegoi Rachel. “Dhe më në fund mora një telefonatë nga Sandoval, ai ishte në apartamentin e Schwartz-it dhe kjo ishte një hapësirë ​​e sigurt për të. Kështu që Schwartz e dinte para se të kishim një bisedë për të folur për të dhe se cili do të ishte plani i lojës.”

Kjo nuk përputhet me afatin kohor të ngjarjeve të Schwartz-it. Ai pohoi se e mori vesh për “one night stand” të çiftit në gusht 2022, por nuk dinte për lidhjen e tyre deri në janar 2023. Matematika nuk është matematikë, Schwartz.

Rachel shtoi se Schwartz dhe Sandoval kanë “marrëdhënien më të ndërvarur që kemi parë ndonjëherë në rregullat e Vanderpump”. Duh! Por më të mirët arritën një problem të ashpër mes skadovalit të të gjithëve.

“Unë e di që ata kaluan këtë problem të ashpër dhe mendoj se Schwartz po ndikohej nga njerëz të jashtëm që i thoshin se Tom nuk është i bukur dhe nuk mund të jetë shok me të sepse ai mori vendime të tmerrshme,” tha Rachel.

Për një kohë, Sandoval e udhëzoi Rachelin, e cila po i shkruante nga institucioni i shëndetit mendor, t’i drejtonte letrat Schwartz-it. Barf. Kur Schwartz kërcënoi t’i jepte fund miqësisë së tyre të gjatë, Sandoval i kërkoi Rachel t’i dërgonte në shtëpinë që ndante me ish-in e tij, Ariana Madix.

“Unë nuk mendoj se ai me të vërtetë u përfol, mendoj se ai donte që ajo ta shihte atë,” tha Rachel. Një lëvizje klasike, manipuluese nga manuali i Sandoval.

Mund ta ndiqni premierën e sezonit 11 të Vanderpump Rules më 30 janar në orën 8/7c në Bravo.