Rachel Leviss pretendon se këta njerëz dinin për çështjen Sandoval

Klea

Rachel Leviss pretendon se këta njerëz dinin për çështjen Sandoval

Qëkur Rachel Leviss la Vanderpump Rules dhe partnerin e saj në lidhje, Tom Sandoval, në pluhur, ajo ka qenë shumë e zëshme. Podkasti i saj, Rachel Goes Rogue, është platforma e saj për të dhënë anën e saj të historisë Scandoval. Dhe, të mos harrojmë, se Rasheli po padit Sandovalin dhe ish të dashurën e tij. Ariana Madix.

Padia e saj pretendon pornografi hakmarrëse, pushtim të privatësisë, përgjim dhe shkaktim të qëllimshëm të shqetësimit emocional. Sandoval dyshohet se ka filmuar Rachel në një moment intim pa pëlqimin e saj dhe Ariana thuhet se e ka parë imazhin në telefonin e tij.

Rachel ndau disa detaje se kush dinte për Scandoval herët. Kjo është pak konfuze. Ajo më parë pretendoi në padi se Ariana “e dinte për këtë [the affair] qysh në vjeshtën e vitit 2022”. Ariana dyshohet se ishte “në bllokun e prerjes” dhe kishte nevojë për një histori të këndshme për të shpëtuar punën e saj.

Rachel emra që dinin për Scandoval

Gjatë një episodi të fundit të podcast-it të saj, Rachel tregoi se kush dinte për lidhjen e saj me mrekullinë e bardhë të lyer me thonjtë. “Dua të sqaroj se kush ishin ata njerëz dhe nëse e di me siguri apo jo se ata e dinin. Por kishte raste kur ishte goxha e pamohueshme,” shpjegoi Rachel.

Ajo tregoi se shoku më i mirë i Sandoval, Tom Schwartz, e dinte nga kërcimi. “Ndoshta njerëzit nuk e kuptojnë ose kanë dyshuar, por Kyle Chan e ka ditur gjithashtu. Dhe Kyle Chan ka qenë një mik i mirë i Tomit për një kohë të gjatë, “tha Rachel për argjendarin e preferuar të kastit të Pump Rules. “Dhe ai ishte një nga njerëzit që po përpiqej t'i tregonte pak kuptim Tomit. Por atij i pëlqen gjithashtu ta mbajë sekretin për të.”

Kyle është parë disa herë në VPR këtë sezon në lidhje me Sandoval. “Arsyeja pse e përmend këtë është sepse siç e dimë episodi i fundit që kasti i filmuar në San Francisko ishte për festën e Kyle Chan dhe askush nuk dukej se kishte një problem me Kyle-n,” shtoi Rachel.

Ajo vazhdoi, “Next Jason Bader është bateristi dhe menaxheri i grupit të Tom Sandoval. Ju e keni parë atë në podkastin e Tom Sandoval.” Jason gjithashtu ka filmuar me Sandoval për sezonin 11.

Por a dinin me siguri për lidhjen e Sandovalit dhe Rashelit?

“Tjetra, Max Boyens. Nuk e di shkallën e asaj që ai dinte për lidhjen, por Max Boyens është një nga njerëzit me të cilët do të takoheshim rregullisht në një nga baret e zhytjes pranë shtëpisë së Tom Sandoval, “tha Rachel. Max ishte një anëtar i kastit gjatë sezonit 8 të shfaqjes.

Personi tjetër i saj i interesit ishte i dashuri i Arianës, Logan Cochran. “Ky është një sus i vogël sepse unë dhe Tom ishim shumë të pamatur dhe budallenj. Në thelb, Tom dhe unë ishim duke u përqafuar në dhomën e mediave sociale që është në katin e poshtëm të tyre [of their] shtëpi. Dhe ne ishim njësoj si të përqafoheshim në dysheme, ishim të veshur dhe gjithçka”, tha Rachel. “Por Logan u fut mbi ne dhe më pas ai tha: “Oh, jam vërtet i ngatërruar. OK mirupafshim' dhe pastaj u largua. Ashtu si Logan patjetër duhej të kishte një lloj dyshimi se kjo po ndodhte, sepse pse ndryshe do të përqafoheshim?” shpjegoi ajo.

Më në fund, Rachel tregoi se nëna e Sandoval e dinte. Rakela shkoi në vendlindjen e Sandovalit me të. “Por po, mamaja e Tom Sandoval gjithashtu e dinte dhe mendoj se është me të vërtetë një pozicion i ngatërruar të vendosësh nënën tënde sepse tani e di që ajo po e mban këtë sekret për djalin e saj,” shpjegoi ajo. “Kjo përfundon listën time. Nuk ka asnjë arsye për t'i mbrojtur këta njerëz më, mendoj se të gjithë mund ta përballojnë atë.”

Logan kundërpërgjigjet

Epo, Logan u përgjigj në Story-n e tij në Instagram. Një faqe fansash e Bravo ka shpërndarë një kopje të postimit në Instagram. “Së pari, jo, NUK e dija. Së dyti, nuk besoj që t'i gënjej miqtë e mi ose t'u fsheh atyre informacione të rëndësishme. Miqësia ime me Arianën është shumë e afërt dhe e dashur për mua dhe do ta mbroj me çdo kusht”, ka shkruar ai. “Mendova se të gjithë ishim miq të mirë. une mesova [about the affair] të njëjtën ditë e bëri Ariana.”

Vanderpump Rules Sezoni 11 vazhdon të martën në 8/7c në Bravo.