Rachel Leviss

Klea

Rachel Leviss përqesh Ariana Madix-in pas Festivalit të Muzikës!

Rachel Leviss përqesh Ariana Madix-in pas Festivalit të Muzikës!

Rachel “Raquel” Leviss bëri një paraqitje të mrekullueshme në festivalin Stagecoach, veçanërisht duke veshur të njëjtin bluzë Ariana Madix veshur gjatë një episodi të Rregullat e Vanderpompës. Shumë fansa të akuzuar Rachel të talljes me qëllim të keq Ariana.


Marrëdhënia ndërmjet Ariana Madix dhe Tom Sandoval përfundoi në mars 2023 pas nëntë vitesh së bashku, pas zbulimit të saj të lidhjes së tij me Rachel Leviss. Skandali, i referuar gjerësisht si 'Skandoval,' çoi në një reagim të fortë publik kundër Leviss. Ashpërsia e kritikave në fund e shtyu atë të largohej Rregullat e Vanderpompës dhe kërkoi strehim në një institucion të shëndetit mendor, ku ajo kaloi dy muaj duke trajtuar pasojat nga polemika.

Rachel Leviss

Ajo tani është në sy të publikut, duke bërë koncerte modelingu, duke marrë pjesë në tapetet e kuq dhe doli me një podcast.Rachel Goes Rogue.”

Këtë të premte të kaluar, Rachel Leviss u pa në Luginën e Coachella në festivalin e muzikës country Stagecoach, që përkoi me një performancë nga ish-i i saj, DJ. James Kennedy.

Rachel bëri një zgjedhje të dukshme në modë duke veshur një bluzë cowgirl elegant me ngjyrë portokalli të djegur, e cila Ariana Madix veshur më parë gjatë sezonit 10, Episodi 14 i “Rregullat e Vanderpompës.” Veçanërisht, kjo ishte në të njëjtën kohë që afera po vazhdonte.

Rachel Leviss

Rachel Leviss shkoi në Instagram këtë të premte, duke ndarë histori të shumta të vetes duke veshur një bluzë të veçantë ngjyrë portokalli të djegur duke shijuar kohën me miqtë pranë festivalit të muzikës kantri Stagecoach. Postimet e saj përfshinin një video të gjatë selfie, duke i dhënë asaj mbi gjysmë milioni ndjekës një pamje nga afër të majës.

Rregullat e Vanderpompës fansat e njohën shpejt bluzën si identike me atë të veshur nga Ariana Madix në episodin e 14-të të “Rregullat e VanderpompësSezoni 10. Në kohën e atij episodi, Ariana nuk ishte në dijeni për lidhjen e vazhdueshme mes të dashurit të saj të atëhershëm Tom Sandoval dhe Racheli cili ishte jo vetëm një bashkë-yll, por edhe një mik personal.

Rachel Leviss

Një fans tha: “Kur ajo dhe Tom patën një gjumë të vogël, pyes veten nëse ajo po i vidhte rrobat.

Një tjetër fanse ndau: “Ajo dëshiron të jetë Ariana shume keq.”

Një fans komentoi, “Rachel thjesht po e turpëron veten. Pse do të vishje të njëjtin bluzë si ajo?”

Në një episod të “Rachel Goes Rogue” podcast, Zhulieta (e Rakelës publiciste) ndau njohuritë e saj mbi Rachel Leviss lidhje shtatë mujore me Tom Sandoval, duke ofruar një qëndrim të diskutueshëm por të vendosur për këtë çështje. “Teoria ime nuk do të jetë një teori popullore, por unë i qëndroj asaj dhe do të shkoj në varr duke e besuar atë.” Zhulieta deklaruar. Ajo vlerësoi aftësitë hetuese të “Bravo sleuths”, duke pranuar se gratë janë përgjithësisht të zota në zbulimin e sekreteve.

Rachel Leviss

Zhulieta vazhdoi të shtjellonte teorinë e saj, duke sugjeruar se Ariana Madix, E dashura e atëhershme e Tom Sandoval duhet të ketë pasur qasje Sandoval's telefon, i cili mund ta kishte lajmëruar atë për lidhjen më herët. “Nëse mendoj se burri im po mashtron, mund të shkoj drejt tij në anën e tij të shtratit kur ai është në gjumë dhe mund të kontrolloj telefonin e tij, sepse qartazi, ajo kishte fjalëkalimin e tij. Kur të lësh telefonin, ai nuk zhbllokohet, kështu që ajo duhej ta zhbllokonte”, shpjegoi ajo.

e Juliette koment mbi “Rachel Goes Rogue“Podkasti nuk është rasti i parë ku fansat kanë spekuluar se ndarja mes tyre Tom Sandoval dhe Ariana Madix në “Rregullat e Vanderpompës” mund të ishte vënë në skenë për televizion. Gjatë një paraqitjeje në maj 2023 në “The View”, Ariana Madix i adresoi drejtpërdrejt këto thashetheme, duke shprehur zhgënjimin e saj me pretendime të tilla. “Kjo nuk është e vërtetë,” pohoi ajo. “Së pari, është shumë e vërtetë… Më duket se është shumë fyese për mua personalisht.” Madix tha. Ajo shtoi gjithashtu, “Duket sikur dhimbja jonë kolektive nuk do të thoshte asgjë,” shtoi ajo, duke theksuar ndikimin më të gjerë të ndarjes së tyre.

Ariana Madix

Njohuri të mëtejshme mbi dinamikën e kastit u dha nga një prej producentëve të serialit gjatë një interviste rreth redaktimit të sezonit të nëntë të serialit. Ajo vëzhgoi një model në Tom Sandoval's sjellje, që tregon një dëshirë për të qenë më aktiv në shoqëri sesa Ariana e preferuar. “Ndërsa po krijonim sezonin, ajo që filluam të shihnim shumë qartë ishte Tom dëshira për të dalë në botë shumë më shpesh sesa Ariana bëri. Dhe njerëzit me të cilët po dilte në botë ishin [Tom] Schwartz dhe Rakela. Mendova se ajo mund të ishte e dashuruar me të”, zbuloi producenti.

Pavarësisht largimit nga qendra e vëmendjes pas “Rregullat e Vanderpompës“ribashkim, Rachel Leviss vazhdon të marrë vlerësime nga rrjeti. “Ne ende e duam shumë atë,” producent ekzekutiv Sheonna Mix deklaruar në BravoCon 2023, duke afirmuar mbështetjen e vazhdueshme të Bravo për ish-mbretëreshën e konkursit.

Rregullat e Vanderpompës transmetohet të martën, në orën 20:00 ET, në Bravo.