Rachel Leviss fshin Ariana Madix Apology

Klea

Rachel Leviss fshin Ariana Madix Apology

Rachel Levissartistja e njohur më parë si Raquel, ka hequr qafe faljen e saj Ariana Madix nga Instagrami i saj. Duket sikur ish-ylli i Vanderpump Rules po bën çmos për të lënë pas Scandoval. Kjo vjen pasi ajo u ul për një intervistë tre-pjesëshe të mbushur me reklama me fansen më të madhe të Bravo-s, Bethenny Frankel. Tani që ajo ka thënë fjalën e saj, ajo po kërkon të vazhdojë. Derisa podkasti i saj të bjerë, sigurisht.

Na vjen keq, nuk më vjen keq, Rachel po vazhdon

Disa do ta shohin fshirjen e faljes nga Rasheli si një shuplakë në fytyrën e Arianës. Ajo që ajo ka të ngjarë të synonte, megjithatë, ishte një listë e pastër. Askush nuk e dëshiron diçka të tillë në faqen e tyre në rrjetet sociale, duke i kujtuar vazhdimisht një kohë në të cilën ata ishin në nivelin më të ulët. Rachel ka thënë se nuk e njeh gruan që shikonte në sezonin 10 të Pump Rules. Pra, ndoshta kjo ishte lëvizja më e mirë që mund të kishte bërë.

28-vjeçarja ka përditësuar edhe biografinë e saj në Instagram. Tani lexon: “Të bëhesh njeri më i mirë… një ditë në një kohë”. Një sërë fotosh u fshinë gjithashtu nga faqja e mediave sociale që përfshinin ish-bashkë yjet e saj, si Scheana Shay dhe ish të fejuarin, James Kennedy.

Rachel tha se ajo nuk ishte “viktimë” në faljen e fshirë tani, duke thënë se ajo duhet “të zotërojë veprimet e mia”. Ajo tha se kishte një keqardhje të thellë që lëndoi Arianën. Rachel zbuloi gjithashtu se ajo “po ndërmerrte hapa për të kuptuar sjelljen time dhe për të bërë zgjedhje më të shëndetshme”. Kjo ka qenë tema e bisedave të saj rreth Scandoval, që kur u shpërtheu. Ajo dëshiron të bëjë më mirë, kështu që le të mos e shpërdorojmë në çdo rast, apo jo?

Vanderpump Rules rikthehet, pa Rachel, në një moment në 2024 në Bravo.