Rachel Leviss duket se ka gjetur romancë me një burrë të ri

Klea

Rachel Leviss duket se ka gjetur romancë me një burrë të ri

Gjatë gjithë sezonit 11 të Vanderpump Rules, Tom Sandoval tregoi trishtimin e tij për Rachel Leviss trajtim i heshtur. Ajo u largua prej tij për t'u shëruar, pasi lidhja e tyre disamujore tronditi shumë botën e tyre. Ajo ka qenë goxha e zëshme që atëherë në lidhje me flakjen e tyre, duke deklaruar se gjithsesi nuk ishte një gjë dashurie, pavarësisht pretendimeve të Tomit që thoshte ndryshe. Megjithatë, Rachel zyrtarisht ka lëvizur përpara, dhe ndoshta ky djalë i ri do të jetë ai që do të zgjasë.

Për rekord, vetëm në rast se keni qenë jashtë duke prekur barin si një njeri i shkëlqyer, Tom gjithashtu ka vazhduar. Por bëhet fjalë për Rashelin.

Rachel Goes Mashtrues Romancë

Rachel sapo e kaloi fundjavën e kaluar duke shijuar Stagecoach me miqtë e saj. Në turmën e saj ishte edhe i dashuri i saj i ri, i cili sapo është identifikuar si Matthew Dunn. Fatmirësisht, Matthew nuk është një yll televiziv i realitetit. Në vend të kësaj, ai është një baba beqar që fiton paratë e tij si një sipërmarrës.

Megjithatë, për fatin tonë, një burim sapo u hap për ET. Pra, tani, ne dimë disa fakte të tjera për këtë çështje. “Rachel po sheh CEO të investimeve Matthew Dunn. Të dy u takuan përmes miqve dhe po shijojnë kohën së bashku”, ka thënë ky burim.

Kur ET kontaktoi me publicistin e Rachel-it duke ndjekur këtë pak çaj të përbashkët, Juliette Harris konfirmoi gjendjen e Rachel. Megjithatë, ajo theksoi gjithashtu se dyshja nuk po përdornin ende asnjë etiketë. Është thjesht shumë herët. Në këtë pikë, ata e kanë njohur njëri-tjetrin vetëm për pak më shumë se një muaj, kështu që tani për tani, ata janë duke u fokusuar në ndërtimin e një themeli të fortë së bashku.

Si miq.

Lumturia duket e mirë për Rachel

Jeni kurioz se si duket miku i ri i Rakelës? Të dëgjoj. Shikoni shoferin në postimin e saj pak më lart. Por gjithashtu, shikoni fytyrën e saj, sepse nëse më pyesni mua, Rachel nuk është dukur kurrë më e lumtur dhe Matthew gjithashtu duket mjaft i kënaqur.

Pavarësisht se çfarë mund të ketë bërë në të kaluarën e saj, Rachel ka zgjedhur të ecë përpara. Në të vërtetë, kjo është gjithçka që secili prej nesh mund të bëjë në këtë jetë. Pra gëzuar, Rachel. Jam i sigurt se do ta kuptosh se ku qëndron apo nuk qëndron ky djalosh brenda një kohe të shkurtër.

Vanderpump Rules transmetohet në Bravo (pa Rachel) të martën në mbrëmje në 8/7c.