Rachel Leviss bën debutimin në pistën e javës së modës në Nju Jork

Klea

Rachel Leviss bën debutimin në pistën e javës së modës në Nju Jork

Ish-ylli i Vanderpump Rules Rachel Leviss ka qenë i rezervuar dhe i zënë. Ndërsa la pas xhirimet e VPR, ajo gjeti mënyra të tjera për të thënë të vërtetën e saj. Ajo lançoi podcast-in e saj, Rachel Goes Rogue. Dhe sigurisht që ajo nuk ka qenë e turpshme për të sulmuar ish-partnerin e saj, Tom Sandoval. Tani Rasheli është rikthyer në lojën e modelimit dhe në një mënyrë të madhe.

Rachel ka ecur në Javën e Modës në Nju Jork

Rachel kaloi në pistën e shfaqjes së Glaudi by Johana Hernandez gjatë Javës së Modës në Nju Jork. Dhe ishte hera e parë e saj! Rachel i tha People se debutimi i saj ishte “nostalgjik” dhe “i ri dhe emocionues”.

Ajo vazhdoi: “Shfaqja e fundit e modës që kam ecur ishte në Paris për Javën e Modës në Paris, dhe ishte gjithashtu për Glaudi. Johana Hernandez ishte gjithashtu projektuese atje. Kështu që ne kemi punuar së bashku gjatë viteve. Ndihem si në shtëpi.”

Për të hapur shfaqjen, Rasheli veshi një fustan ari pa rripa. Dhe për ta mbyllur, ajo kishte veshur një fustan të kuq të ndezur. Ai fustan përmbante një pelerinë dramatike dhe disa prerje. “Kjo është disi si rihyrja në atë botë modelingu. Nuk jam e sigurt nëse kjo është diçka që dua ta ndjek me gjithë zemër, por jam e hapur ndaj saj”, tha Rachel.

Pasi punoi në pistë, Rasheli ndau mendimet e saj. “Ndjehem mire. Ndjej një ndjenjë lehtësimi. Natyrisht, adrenalina po ikën dhe ndihem sikur ishte një punë e bërë mirë,” shpjegoi ajo. “Ne bëmë atë që erdhëm të bënim dhe tani mund të festojmë dhe argëtohemi.”

Rachel foli gjithashtu se si ky koncert rriti vetëvlerësimin e saj. “Më bën të ndihem i fuqizuar. Ndjehem sikur kam kapërcyer shumë vështirësi vitin e kaluar dhe më në fund filloj të jetoj përsëri jetën”, tha Rachel. “Kështu që ndihet shumë mirë.”

Ajo shtoi, “Kam punuar shumë për t’u siguruar që të vendos shëndetin tim mendor në radhë të parë dhe me të vërtetë të vendos veten time të parë.” Dhe ajo ka lënë të kuptohet se një kujtim është në të ardhmen e saj. Duket se Rasheli mori vendimin e duhur duke mos u kthyer në Pump Rules.

Rregullat e Vanderpump vazhdojnë të martën në 8/7c në Bravo.