Rachel Fuda Pyetje Dramë që rrethon Teresa Cropping

Klea

Rachel Fuda Pyetje Dramë që rrethon Teresa Cropping

Rachel Fuda është ende duke folur për Teresa Giudice. Ylli i realitetit e ka kaluar pjesën më të madhe të kohës në sezonin 14 të Real Housewives of New Jersey, e shqetësuar për OG-në e serialit, dhe tani shumica e intervistave të saj janë gjithashtu për të.

Në rast se keni harruar, Rachel, të cilës unë i referohem si BravoLover1234, postoi një foto promovuese të kastit përpara premierës së sezonit. Megjithatë, nuk ishte një foto e zakonshme. Tereza ishte plotësisht jashtë. “Ishte një nga ato gjëra, si pse ta postoja? Pse do ta bëja? A ka kuptim kjo për dikë?” Rachel pyeti “The Daily Dish” të Bravo. “Nuk ka kuptim për mua, kështu që e largova atë – ky është mendimi im.”

Rasheli është një lloj vajze

Diku tjetër në intervistën e saj, Rasheli i kujtoi audiencës se Teresa e hoqi atë së pari nga një foto.

“Gjithashtu, ajo vendosi një X mbi kokën time, kështu që jo faleminderit… ne u nominuam për çmimin People's Choice Award dhe ajo kishte postuar një foto të kastit dhe kishte pëlqyer X-ed nga të gjitha fytyrat tona, përveç saj, Jen. [Aydin’s]dhe Dolores [Catania’s], e cila është në të vërtetë shumë domethënëse, apo jo? Si, kush është problemi? Ti je problemi. Pra, këput, këput”, tha ajo.

Komentet e Rachel për Tren që supozohet se është problemi i Jersey-t nuk është hera e parë që ajo flet për kastin. Gjatë një interviste tjetër, ajo e hodhi poshtë Terezën, duke e quajtur “mollën e keqe” të saj RHONJ, duke lënë të kuptohet se shpresonte ta shihte atë të shkonte për sezonin 15.

“Unë as nuk mendoj se është një çështje nëse duhet të ketë [cast changes],” ajo tha.

Real Housewives of New Jersey vazhdon të dielave në orën 8/7c.