Rachel Fuda në koncertin e Shtëpisë së Vizitorëve të Teresa Giudice

Klea

Rachel Fuda në koncertin e Shtëpisë së Vizitorëve të Teresa Giudice

Një episod në sezonin 14 të Real Housewives of New Jersey dhe Tereza Giudice urrejtësit më të mëdhenj tashmë janë zemëruar. Në rast se nuk e keni parë shfaqjen e mbrëmshme, vëzhguesit nuk mund të mos e vërenin veçanërisht një Amvise (Rachel Fuda) ishte shumë i emocionuar që kishte një problem me Terezën për të krijuar një moment. Dhe ajo nuk ishte vetëm. Bashkëshorti i saj, John Fuda, gjithashtu u përfshi në përzierje, duke e quajtur Tre një “ka qenë”. Premiera e sezonit 14 nuk është i vetmi vend që Fudas po flasin keq për Terezën. Ata po i hapin kurthet e tyre edhe në intervista. Lexoni për të zbuluar.

Rachel në thelb e quan Terezën e thyer për marrjen e punës në Shtëpinë e Vizitorëve…

Para disa kohësh u publikua lajmi se Tereza do të shfaqej në sezonin e dytë të E!'s Shtëpia e zuzarëve. Sezoni 1 shfaqi Jax Taylor, Tanisha Thomas, Johnny Bananas dhe shumë të tjerë. Premisa është që të merren keqbërësit e shquar të shfaqjeve televizive të realitetit, t'i vendosim në një shtëpi dhe t'i bëjmë ata të konkurrojnë për 200 mijë dollarë.

Gjatë intervistës së saj me Page Six, Rachel kaloi pjesën më të madhe të saj (sepse çfarë tjetër është e re) duke folur për Terezën dhe kontrollin e saj të madh nga NBC Universal.

Rachel bëri një hije të madhe kur drejtuesit e pyetën se çfarë mendonte për shfaqjen e re të Tre, që do të transmetohej në vjeshtë. “Duhet të bësh atë që duhet të bësh,” tha ajo, gjë që dukej si një goditje për problemet e pretenduara me para të Tre dhe Luis Ruelas.

Ajo më vonë solli habinë e saj me Terezën që zotëronte me kaq krenari titullin “zuzar”. “Ajo mori titullin. Nuk e mora grushtin e parë siç thotë ajo, apo jo?” tha Rasheli. “Kështu që ajo e quajti veten një zuzar.”

Tereza e zotëronte atë, dhe fatmirësisht, shumë nga fansat pajtohen se ajo është një zuzare e këndshme—një e tillë që ka të ngjarë të jetë shumë më gjatë se zonja Fuda.

Real Housewives of New Jersey vazhdon të dielave në orën 8/7c.