Rachel Fuda 'Mund të Shpresoj' Jennifer Aydin po largohet nga RHONJ

Klea

Rachel Fuda ‘Mund të Shpresoj’ Jennifer Aydin po largohet nga RHONJ

Tifozët e Amvise të vërteta të Nju Xhersit më në fund pa sherrin mes Danielle Cabral dhe Jennifer Aydin. Grindja shpërtheu sepse Jennifer pretendoi se Danielle kishte marrë para nga një ngjarje bamirësie që Danielle organizoi. Danielle shpjegoi se ajo mori para për të paguar shitësit dhe gjithçka që kishte mbetur shkoi për bamirësi. Por Jennifer nuk e la të ikte. Më pas ajo akuzoi Danielle se po e trajtonte padrejtësisht parukieren e saj.

Fatkeqësisht, debati u kthye fizik. Pasi ofenduan njëra-tjetrën, Jennifer e shtyu Danielën. Pastaj Danielle e goditi Jennifer në anën e kokës me një filxhan plastik. Tani që RHONJ duhet të ndryshojë kast, Rachel Fuda ka disa sugjerime.

Rachel do të donte që Jennifer të largohej nga RHONJ

Rachel ishte Team Danielle. Dhe në Instagram Story, ajo shkroi: “Jam vërtet krenare për Danielle. Unë mendoj se ajo e mbajti veten shumë mirë. Përgjigja e saj ishte, më duket, reagimi më i natyrshëm.”

Plus, Rachel ndjeu sikur e gjithë situata në festën e Tereza Giudice me temë Tulum ishte një organizim. “Ky ishte ekzekutimi i një plani që ndodhi para se të kapeshin kamerat,” tha Rachel, duke pretenduar se Jennifer dhe Teresa kishin planifikuar paraprakisht dramën për sezonin 14 të RHONJ.

Rachel ishte e ftuar në Reality Checked të SiriusXM me Kiki Monique. Dhe tema ishte e ardhmja e Jennifer-it në RHONJ. “Ke dëgjuar gjë? A po largohet Jen Aydin nga shfaqja?” Pyeti Kiki.

“Ne vetëm mund të shpresojmë. Dua të them, a mund t’i dërgojmë disa lutje Jezusit dhe të marrim disa lutje të përgjigjura këtu, sepse unë mund të shpresoj dhe të lutem vetëm,” u përgjigj Rakela. “Endi [Cohen] ka thënë shumë herë, apo jo? Ne nuk dimë asgjë që po ndodh.”

Ajo vazhdoi, “Ne thjesht po jetojmë jetën tonë dhe nuk dimë asgjë, dhe mendoj se kjo ndoshta nuk do të ishte diçka që do ta dinim për pak kohë, por gishtat e kryqëzuar.”

Ribashkimi i Sezonit 14 tashmë u anulua falë grindjeve mes aktorëve. Ndërsa është e qartë se RHONJ nuk mund të ecë përpara me këtë kast, mbetet për t’u parë nëse ndonjë nga Garden State Ladies do të qëndrojë. Unë mendoj se ne e dimë se si Rachel do të donte që ky vendim të shkundej.

Real Housewives of New Jersey transmeton episodet e reja të dielave mbrëma në Bravo në 8/7c.