Rachel Fuda mendon se ndryshimet e aktorëve të RHONJ janë 'të nevojshme'

Klea

Rachel Fuda mendon se ndryshimet e aktorëve të RHONJ janë 'të nevojshme'

Rachel Fuda ka mendime për kastin për sezonet e ardhshme të Shtëpiake të vërteta të Nju Xhersit.

I riu i RHONJ nuk është veçanërisht i afërt me Teresa Giudice, anëtarja më e gjatë e kastit të serialit, këtë sezon. Përpara premierës së sezonit 14, ajo hoqi veterinerin nga një foto promovuese e aktorëve, duke treguar saktësisht se ku qëndrojnë të dy aktualisht. Ndërsa janë transmetuar episodet e para, shikuesit mund të shohin dramën e Rachel dhe bashkëshortit të saj John Fuda me Tre, duke e quajtur atë një “ka qenë” pavarësisht se ishte në shfaqjen që ajo ndihmoi në ndërtimin.

Mishi i tyre buronte nga Tre duke përsëritur një pretendim se John dikur ishte tregtari më i madh i drogës në Bergen County. Ata do të vazhdojnë të ecin kokë më kokë këtë sezon, por Rachel shpreson se është viti i fundit që ajo duhet të luftojë me Terezën. Në një intervistë me Distractify, ajo e quajti “mollën e keqe” të Teresa New Jersey.

Rachel duhet të vazhdojë të ëndërrojë që Tereza të shkarkohet nga Jersey

Nuk është sekret se sezoni 14 i Jersey ishte i vështirë për t'u filmuar, me Teresa dhe Melissa Gorga që refuzuan të flisnin me njëra-tjetrën. Megjithatë, për disa arsye, Rachel mendon se është vetëm Teresa ajo që po i shkakton problemet. Ajo tha se ajo është një “mollë e keqe”, duke ndikuar në pjesën tjetër të marrëdhënies së grupit.

Kur u pyet për ndryshimet e ardhshme të kastit, ajo tha se padyshim që duhet të ketë një ndryshim.

“Unë as nuk mendoj se është një çështje nëse duhet të ketë,” tha ajo. Ajo madje tha se Bravo duhet të konsiderojë të sjellë “mollë të reja” në përzierje. “Unë mendoj se është e nevojshme.”

Epo, motër, mendoj se shumë mund të pajtohen se duhet të ketë një ndryshim. Për fat të keq, baza e tifozëve duket se është e ndarë tërësisht në mes kur bëhet fjalë për atë se kush duhet të qëndrojë dhe kush duhet të shkojë. Megjithatë, me Bravo që e vendosi RHONJ-in në pauzë ndërsa Tre ishte larg për të shërbyer? Ata thjesht mund të duan të mbajnë lojtarin e tyre të marquee pa marrë parasysh çfarë.

Real Housewives of New Jersey vazhdon të dielave në orën 8/7c.