Teresa Giudice

Klea

Rachel Fuda kërkon që Teresa Giudice të shkarkohet nga “RHONJ”

Rachel Fuda kërkon që Teresa Giudice të shkarkohet nga “RHONJ”

Rachel Fuda po e kërkon atë Teresa Giudice pushohen nga Shtëpiake të vërteta të Nju Xhersit.

Teresa Giudice

Para premierës së sezonit 14, Rachel Fuda postoi një foto të hedhur në rrjetet sociale, veçanërisht, Teresa Giudice mungonte në imazh.

“Ishte një nga ato gjëra, për shembull pse ta postoja? Pse do ta bëja? A ka kuptim kjo për dikë?” – tha Rakela Bravo's The Daily Dish. “Nuk ka kuptim për mua, kështu që unë e ndërpreva atë – ky është mendimi im.”

Teresa Giudice

Në të njëjtën intervistë, Rachel kujtoi se Tereza fillimisht e kishte hequr atë nga një foto.

“Ajo më vuri një X mbi kokë, kështu që jo faleminderit. Ne u nominuam për çmimin e zgjedhjes së njerëzve dhe ajo postoi një foto të kastit me të gjitha fytyrat tona X-ed jashtë, përveç asaj, Jen (Aydin-it) dhe Dolores (Catania). Kjo është shumë domethënëse, apo jo? Kush eshte problemi? Ti je problemi. Pra, këput, këput”, tha ajo.

Në një intervistë ndryshe, Rachel referuar Tereza si RHONJ's “Një mollë e keqe” dhe la të kuptohej se shpresonte ta shihte largimin e saj në sezonin 15. “Unë as nuk mendoj se është çështje nëse duhet të ketë (ndryshime të kastit),” tha ajo.

Rachel Fuda

Më herët në maj, Rachel i hodhi hije Tereza duke luajtur në Shtëpia e zuzarëve, “Duhet të bësh atë që duhet të bësh,” tha ajo, duke nënkuptuar probleme me Tereza dhe Luis Ruelas' financat.

Rachel gjithashtu shprehu habinë për Tereza duke përqafuar etiketën “zuzar”. “Ajo mori titullin. Nuk e mora grushtin e parë siç thotë ajo, apo jo?” Rachel komentuar. “Kështu që ajo e quajti veten një zuzar.”

Rachel Fuda

Siç është raportuar, Rachel Fuda i akuzuar Teresa Giudice të shfrytëzimit të dramës së burrit të saj për të ruajtur rëndësinë e saj në shfaqje.

Rachel ka kritikuar hapur Teresa Giudice. Në një intervistë për Us Weekly, ylli i reality 33-vjeçar shprehu besimin e saj se mosmarrëveshja e saj e vazhdueshme me 51-vjeçaren Tereza është e motivuar strategjikisht. Rachel sugjeroi që Tereza po e përdor mosmarrëveshjen e tyre për të “ngurtësuar rëndësinë dhe pagën e saj”.

Teresa Giudice

“Kë tjetër ka ajo? e Melisës fikur. e Margaretës fikur. Ajo nuk do të luftojë me Dolores. Jen është aq larg prapanicës së saj, ajo nuk mund t'i shohë as kokët e syve. Dhe pastaj, kë kemi tjetër?” Rachel vërejti, duke theksuar dinamikën brenda kastit dhe pyetjes së tyre te Terezes opsione për t'u angazhuar me anëtarët e tjerë të kastit.

Rachel Fuda

Gjatë ribashkimit të sezonit 13, tensionet u përshkallëzuan mes tyre Rachel Fuda dhe Teresa Giudice kur u zbulua se te Terezes burri, Luis “Louie” Ruelas, dyshohet se punësoi një hetues privat për të gërmuar në sfondin e anëtarëve të tjerë të kastit. Teresa dhe Louie u martuan në gusht 2022.