Qytetet e reja të amvisave reale që Bravo duhet t'i konsiderojë

Klea

Qytetet e reja të amvisave reale që Bravo duhet t’i konsiderojë

Ndërkohë që aktualisht janë disa aktive Amvise të vërteta tregon, kjo nuk do të thotë Bravo duhet të mbyllë derën për zgjerimin e ekskluzivitetit. Ka disa qytete të reja të Real Housewives që rrjeti duhet t’i konsiderojë seriozisht t’i eksplorojë. Fatkeqësisht, mund të jetë një pritje e gjatë përpara se fansat të shohin një qytet të ri dhe një grup të ri amvisash.

Në fillim të këtij viti, pati zhurma se Bravo po bënte blerje nëpër qytete si sfondi i shfaqjeve të reja Real Housewives. Megjithatë, Andy Cohen i vuri shpejt thashethemet kibosh. Në emisionin e tij SiriusXM, Radio Andy, prezantuesi i Bravo pohoi se rrjeti “nuk po zhvillon asnjë” shfaqje të re Real Housewives.

Andy sqaroi më tej se thashethemet mund të kenë filluar sepse kompanitë e jashtme të prodhimit “përpiqen të paraqesin Bravo në idenë” për të ndezur një shfaqje të re në një qytet të ri. Pavarësisht nga interesimi i fansave për të parë një qytet të ri t’i bashkohet ekskluzivitetit, Andy ka pohuar, “kjo nuk po ndodh”.

Megjithatë, pavarësisht vetëkënaqësisë së Bravo me formacionin aktual të qyteteve të Real Housewives, ka disa vende që ky shkrimtar nuk mund të mos ëndërrojë si mjedisi i përsosur për dramë dhe pasuri.

Honolulu, Hawaii

Getty Images

Ndoshta jam i njëanshëm sepse jam rritur atje, por ka pak vende në planet që mund të përputhen me bukurinë e ishujve Havai. Honolulu në veçanti është një qytet i gjallë me shumë për t’u ofruar banorëve, turistëve dhe ndoshta shikuesve.

Honolulu do të ishte një sfond i jashtëzakonshëm për një sezon të Real Housewives, dhe përzgjedhja e vendasve do të sillte diversitet të mëtejshëm në ekskluzivitet. Sigurisht, nuk dëmton që Honolulu krenohet me disa nga pasuritë e paluajtshme më të dëshirueshme dhe më të shtrenjta në vend. Ka më shumë se mjaft lokacione luksoze dhe gra jashtëzakonisht të pasura në qytet për të bërë televizion bindës.

Këtu shpresojmë që peizazhet e harlisur të Hawait dhe mikpritja legjendare të bien në sy të Bravos.

Las Vegas, Nevada

Getty Images

Las Vegas ishte një nga qytetet e reja të përfolura të Real Housewives që Andy Cohen rrëzoi, por një ide e mirë është një ide e mirë. Sin City është i njohur për të qenit mbi krye dhe ekstra—kështu që, natyrshëm, është përshtatja perfekte për Real Housewives. Ka shumë për të bërë në qytet dhe ka shumë vende të pabesueshme që do të shfaqen vërtet në ekran. Potenciali për një kastë shumëngjyrëshe është i lartë dhe mund të shfaqë vajza të shfaqjes, manjatë hotelesh, njerëz të pasurive të paluajtshme dhe më shumë.

Plus, BravoCon 2023 është vendosur të zhvillohet në Las Vegas, kështu që Bravo do të ketë tashmë një përvojë të operimit jashtë atij qyteti. Ekziston edhe mundësia për argëtim të kryqëzimeve të Vanderpump Rules, pasi një nga restorantet e Lisa Vanderpump ndodhet në Caesars Palace.

Ka shumë avantazhe për një Real Housewives në Las Vegas, ndoshta Bravo do të joshet nga dritat në shirit dhe zhurma e automatëve.

New Orleans, Luiziana

Getty Images

Nuk ka pasur shumë shije jugore në ekskluzivitetin Real Housewives, dhe e vetmja që ka fituar vërtet tërheqje është Real Housewives of Atlanta. Pra, një shfaqje e re me një qytet shumëngjyrësh në Jug do të ishte një shtesë e shkëlqyer për ekskluzivitetin.

Cili qytet jugor më i mirë se New Orleans për të vendosur një sezon të ri? Qyteti ka një histori të pasur dhe kulturë të veçantë që mund të jetë shumë interesante për shikuesit. Plus, New Orleans është një qytet i njohur për festa, kështu që pa dyshim që do të kishte shumë dalje dhe argëtim nga kushdo që do t’i bashkohej kastit.

Ndoshta një ditë fansat do të kenë një anë beignets me dramën e tyre.

Singapor

Getty Images

Në vitin 2022, Real Housewives of Dubai bëri debutimin e tij, gjë që sinjalizoi se Bravo nuk ka frikë të marrë ekskluzivitetin jashtë shtetit. Kur mendoni ndërkombëtarisht, ka shumë opsione për qytete të pasura dhe më të larta. Sidoqoftë, në Azi në mënyrë specifike, Singapori është ndoshta më i përshtatshmi për Real Housewives.

I njëjti qytet që bëri që shikuesit të bien nofullat gjatë aziatikëve të pasur të çmendur do të ishte një mjedis shembullor për një shfaqje Real Housewives. Ashtu si Dubai, Singapori është i njohur për pasurinë dhe tepricat e tij, që është muzikë për veshët e një fansi të Real Housewives. Ky qytet do t’i jepej gjithashtu një kasti të larmishëm plot me gra jashtëzakonisht të pasura, të cilat me gjasë do të bënin disa veprime të egra.

Singapori me popullsi të dendur dhe befasues mund të jetë një opsion i shkëlqyeshëm për një tjetër këst ndërkombëtar të ekskluzivitetit.

Monte Karlo, Monako

Getty Images

Nëse me të vërtetë po kërkoni bukurinë dhe pasurinë klasike në një shfaqje Real Housewives, nuk do të bëni shumë më mirë se Monte Carlo. Qyteti i vendosur në Rivierën Franceze krenohet me peizazhe që janë aspak mahnitëse dhe klima e tij mesdhetare do të ishte ideale për xhirime në çdo kohë të vitit.

Plus, ka mbretër të vërtetë në Monako, kështu që kasti i zonjave do të kishte disa vendas seriozisht të klasit të lartë për t’u dashuruar. Pasuria dhe bukuria mahnitëse e Monte Carlo duket se i përshtatet ekskluzivitetit të Real Housewives dhe do t’u jepte shikuesve një epsh serioz për bredhje. Një pjesë e apelit të Real Housewives është duke jetuar në mënyrë mëkëmbëse përmes kastit, dhe kush nuk do të dëshironte të jetonte në Monte Carlo… të paktën me zëvendësim.

Bravo, ju lutem vini re këto qytete të jashtëzakonshme dhe filloni të kërkoni për një vendndodhje të re.