Quad Webb bëhet zyrtar në Instagram me të dashurin e ri

Klea

Quad Webb bëhet zyrtar në Instagram me të dashurin e ri

Dashuria është në ajër në Atlanta! I martuar me yllin e Mjekësisë Quad Webb është zyrtarizuar Instagrami me boot e saj të re. Teknikisht, ata u bënë gjysmë zyrtarë sepse ajo po e mban të fshehtë identitetin e tij. Sido që të jetë, ne jemi të lumtur të shohim Quad të lumtur!

Kjo shënon herën e parë që ne e kemi parë publikisht Quad-in me një djalë që nga divorci i saj dramatik nga Dr. Greg Lunceford gati pesë vjet më parë. Të gjithë e dinim se Dr. Greg tashmë ka vazhduar me anëtaren e re të kastit të M2M, Lateasha Lunceford. Ishte padyshim koha që Quad të bënte të njëjtën gjë dhe duket se ajo mund të ishte përmirësuar.

Shikoni njeriun e ri të Quad

Quad debutoi djalin e saj të ri në Med Gala-n e dytë vjetor në Atlanta. Ata u veshën deri në nëntë dhe ajo ndau disa foto të tyre duke pozuar me dashuri në këtë ngjarje. Në mbishkrim, ajo shkroi “FOBSH MILION DOLLARË”.

Meqenëse Quad zgjodhi të mos etiketonte në postim kritikën e saj të re, na ka lënë të gjithë të spekulojmë për identitetin e këtij burri misterioz. A është ai mjek? A është ai një yll aspirues televiziv i realitetit? Nëse e njihni këtë njeri, na tregoni.

Ndërkohë, mijëra bravolebritet dolën në komentet e Quad për ta mbushur atë me fjalë mbështetjeje. Nga Real Housewives of Atlanta, Porsha Williams, Monyetta Shaw, Kandi Burruss dhe Cynthia Bailey lanë të gjithë fjalë mbështetjeje.

Për shembull, Porsha shkroi: “Urime e meritoni gjithë këtë dashuri dhe më shumë ❤️❤️❤️”

Çuditërisht mungonin në komentet e grupit të Quad’s Married to Medicine. Ata nuk u gjetën askund në këtë postim në Instagram. As edhe një emoji të vetme zemre! Pra, ne shpresojmë se kjo nuk është një shenjë e më shumë telashe në grupin e miqve. Do të donim të shihnim Quad të ketë një sezon të lumtur për një herë.

Transmeton Catch Married to Medicine në Peacock.