Kathryn Dennis

Klea

Qeni ‘Southern Charm’ Alum Kathryn Dennis u vra në një sulm mizor dhe të egër

Qeni ‘Southern Charm’ Alum Kathryn Dennis u vra në një sulm mizor dhe të egër

Kathryn Dennis’ qenush, Gucci, ka humbur jetën tragjikisht në një sulm mizor dhe të egër.

Kafsha shtëpiake kishte qenë një shtesë e gëzueshme për të Kathryn’s familjarë që nga dhjetori 2021, duke sjellë ngrohtësi dhe lumturi në jetën e tyre.

Kathryn Denis

Kathyrn Dennis kishte ndarë më parë një karusel të mbushur me gëzim në Instagram, ku qenushja simpatike u pa duke krijuar kujtime të këndshme me dy fëmijët e saj në mes të sfondit magjepsës të Charleston, Karolina e Jugut. Kjo humbje shkatërruese me siguri hedh një hije pikëllimi mbi familjen që kishte përqafuar Gucci si një anëtar të dashur.

Kathryn Denis

Sipas një burimi të afërt me Kathyrn, “qeni u sulmua nga kojotë dhe u vra”. dhe i pari Sharmi jugor Ylli ka qenë përtej ngushëllimit për vdekjen e Gucci.

“Ajo ka qenë në depresion për vdekjen e Gucci dhe u shkatërrua duke më thënë se Gucci vdiq,” tha burimi i familjes me AllAboutTheTea.com.

Kathryn Denis

Kathyrn duket se po kalon një stuhi të trazuar në jetën e saj kohët e fundit – duke u përballur me një seri humbjesh fatkeqe. Një kapitull prekës ka qenë humbja tragjike e qenit të saj të dashur, Gucci. Ky pikëllim është i ndërlikuar nga trazirat profesionale të Kathryn-it – ajo arriti në fund pas shkarkimit nga seriali i realitetit Bravo. Sharmi jugor. Më pas ajo humbi kujdestarinë e dy fëmijëve të saj dhe u dëbua nga banesa e saj dhe u detyrua të kthehej në shtëpi me babain e saj. Kjo seri pengesash përshkruan një peizazh sfidues, duke shënuar një periudhë të vështirë në udhëtimin e Kathryn-it.

Kathryn Denis

Në gusht, AllAboutTheTea.com raportoi ekskluzivisht se Kathryn duhej të hiqej me forcë nga policia nga një rezidencë në Charleston. Kathryn ishte përfshirë në akuzat për “mbledhje” brenda kufijve të shtëpisë së kushëririt të saj, duke çuar në këtë incident shqetësues.

Policia ndërhyri pas një incidenti të paspecifikuar që përfshinte Sharmi jugor alum luajtur javën e kaluar.

Një burim, i cili e identifikoi veten si banore në Charleston, shpjegoi historinë duke shpjeguar se një shoqe ishte dëshmitare e një “sh*t show” që shpalosej në shtëpinë e një fqinji.

Kathryn Denis

Një shoqe e informatorit i dërgoi një mesazh fqinjës së saj, duke marrë një përgjigje mjaft alarmante: “Epo kushërira ime është psikopate tani dhe ka humbur fëmijët e saj dhe është nën drogë, dhe ajo ishte ulur në shtëpinë time.”

Duke e ndarë më tej, përdoruesi i TikTok përcolli atë që u informua: “policët fjalë për fjalë po hidhnin rroba në makinën e saj”.

Kathryn Denis

Shoku, i cili konfirmoi se banori ishte “Kathryn Denis nga ajo Sharmi jugor tregojnë”, supozohet se kërkoi gjithashtu “emrin e fqinjit” dhe konfirmoi se ishte Denis. Shtypni luaj më poshtë për të parë.

Kathryn Denis

Një informator lokal më vonë konfirmoi për All About The Tea ekskluzivisht këtë Kathryn krijoi një situatë të çrregullt teksa jetonte me kushëririn e saj.

“Ajo [Kathryn] dolën në dysheme dhe vjellën në shtrat, atëherë erdhën policët dhe i hodhën të gjitha Kathryn’s rrobat në makinën e saj.” Burimi zbuloi për All About The Tea.