Pyetjet që kemi rreth ndarjes së Carl Radke dhe Lindsay Hubbard

Klea

Pyetjet që kemi rreth ndarjes së Carl Radke dhe Lindsay Hubbard

Shtëpi verore çifti i artë ishte Lindsay Hubbard dhe Karl Radke. Të dy kaluan disa vera të vështira në Montauk duke u përpjekur të mbillnin tërshërën e tyre të egër, por në njëfarë mënyre, përmes shumë shkrepjeve të Fireball dhe festave në plazh, ata arritën të gjenin njëri-tjetrin dhe të bien në dashuri.

Pasi Carl e ndërpreu fejesën e tyre në shtator, pati shumë pyetje pa përgjigje. Jo vetëm që dasma e tyre në Meksikë u anulua, por Lindsay kishte qenë i verbër.

Cili eshte problemi?

Duhet të ketë më shumë në histori, apo jo? Epo, kjo është pikërisht ajo që ka lënë të kuptohet Andy Cohen, e cila tashmë ka ngritur disa vetulla. Një nga pyetjet kryesore të bëra ishte nëse ndarja ishte e organizuar. Lindsay dhe Carl ishin qartazi të lodhur nga orari i Shtëpisë Verore gjatë sezonit 7, në të vërtetë duke u shfaqur vetëm me kohë të pjesshme. Ata kishin nevojë për një rrugëdalje dhe një ndarje e çrregullt mund të kishte qenë pikërisht në rrugicën e tyre.

Prodhimi kishte përfunduar tashmë për verën, por u raportua se Carl kishte planifikuar me ta për të kapur fundin e marrëdhënies së tyre në kamera. Lindsay dhe Carl thuhet se kishin qenë duke u grindur gjatë gjithë verës, dhe me xhirimet shtesë që pritej të ishte një seancë grimi, vendimi i Carl i tronditi të gjithë, duke e shtyrë prodhimin në bisht. Sidoqoftë, Bravo dihet se mbjell disa fara dhe shkruan një tregim të caktuar, kështu që a mund të jetë e gjitha për pikëpamjet? Është një mundësi qind për qind.

A patën një marrëveshje Carl dhe Lindsay me Bravo?

Duke u kthyer pas pyetjes së mëparshme, nuk ndodh çdo ditë që një Bravolebrity merr mundësinë për të transmetuar dasmën e tyre në një episod special. Shtrohet pyetja nëse Bravo në thelb e detyroi Carl-in të filmonte ndarjen.

Është e njohur që Bravo ndërpreu xhirimet e Summer House në fillim të këtij viti, në mënyrë që të kishte mjaftueshëm buxhet për dasmën. Është gjithashtu e arsyeshme që një klauzolë filmimi duhet të jetë vendosur në kontratat e tyre për të mirën, të keqen dhe të shëmtuarën. Unë nuk mendoj se Carl do të kishte qenë në gjendje të largohej kaq lehtë.

A ishte Sober Carl një vrasës me zhurmë?

Unë mund t’i përgjigjem lehtësisht kësaj – PO. Sober Carl ishte më i keqi absolut, për sa i përket vlerës argëtuese, domethënë. Ndërsa unë e respektoj udhëtimin e tij dhe arsyet pse duhet të bëhej i kthjellët, ai në asnjë mënyrë nuk duhej të qëndronte në reality TV. Karli u bë i mërzitshëm dhe si një figurë baba. Plus, realiteti televiziv në përgjithësi nuk është mjedisi më i mirë për dikë që është i përkushtuar ndaj maturisë.

Mendoj se në terma afatgjatë, Lindsay do të ishte bërë shumë e pakënaqur dhe ajo hoqi dorë shumë për të mbështetur Carl. Pirja dhe shoqërimi ishin një pjesë e madhe e jetës së saj, kështu që do të ishte e vështirë të ecte mbi lëvozhgat e vezëve. Kishte tension të qartë që nga sezoni i 7-të kur erdhi puna për rikthimin e alkoolit nga Lindsay. Pyes veten se cilat ishin ndjenjat e vërteta të Carl-it dhe nëse ato mund të kishin zhdukur dashurinë e tij për Lindsay.

A kishte një grua tjetër?

Pothuajse menjëherë pas publikimit të lajmit të ndarjes, fansat spekuluan se kishte një grua tjetër. Fjala në rrugë ishte se Lindsay ishte krejtësisht i verbër nga afera, me Carl që duhej të sqarohej për dashurinë e tij sepse ai e la gruan shtatzënë. Edhe pse asnjë femër nuk ka dalë përpara, fansat nuk mund të mos vënë në dyshim historinë e tij.

Carl ka bërë të pamundurën për të shuar thashethemet, duke i thënë Rolling Stone, “Unë nuk e tradhtova Lindsay. Unë nuk kam pasur një lidhje. Ndjej sikur marrëdhënia jonë ishte thjesht në një hapësirë ​​të ndryshme nga ajo e Sandovalit, por në të njëjtën kohë, për shkak se është Bravo, mendoj se ka një oreks të madh për një tjetër skandal.”

Sigurisht, ne kemi një oreks për skandal, Carl. A keni jetuar nën një shkëmb!? Por me të vërtetë, a u largua ai me Lindsay?

A ishte marrëdhënia thjesht një tenxhere me presion gati për të shpërthyer?

Planifikimi i një martese është stresues. Oxygen bëri një shfaqje të tërë rreth saj të quajtur Bridezillas, dhe premisa nuk ishte aq larg. Por planifikimi i një martese kur të dy jeni yje të televizionit të realitetit, tani kjo është në një klasë tjetër më vete. Lindsay hoqi dorë nga shumë kohë në ekran në sezonin 7 për t’u lidhur me Carl, pasi të dy kishin qasje shumë të ndryshme për të qëndruar relevant.

Por me një stil jetese luksoze vjen një faturë luksi dhe për ta përballuar këtë, ndoshta ish-çifti e kuptuan se duhej të mbanin në punë trenin e lëngut. Tani, me këtë që u tha, grindjet e tyre të vogla për kamerat mund të kishin çuar në zbulimin e dobësisë së vërtetë brenda angazhimit të tyre.

A ishin në gjendje çifti të injoronin mosmarrëveshjet e tyre derisa ata thjesht nuk mundën më? Mundësisht.