Pyetjet që kemi për të hyrë në sezonin 8 të Shtëpisë Verore

Klea

Pyetjet që kemi për të hyrë në sezonin 8 të Shtëpisë Verore

Sezoni 8 i Shtëpi verore do të shfaqet premierë në Bravo të enjten, më 22 shkurt. Sezoni i ardhshëm mund të jetë më i prituri deri më sot, duke pasur parasysh se do të vijë pas ndarjes tronditëse të Carl Radke dhe Lindsay Hubbard. Disa anëtarë të kastit kanë ngacmuar se fansat do të kenë më shumë përgjigje për ndarjen kur të transmetohet sezoni. Kemi shumë pyetje në sezonin 8 të Summer House, kështu që le t’i shpaketojmë së bashku.

Çfarë ndodhi në të vërtetë me Carl dhe Lindsay?

Ajo që ndodhi me Carl dhe Lindsay është pyetja numër një në mendjet e fansave. Edhe pse të dy kanë folur për ndarjen e tyre në shtyp, historitë e tyre ndryshojnë. Ne nuk jemi të sigurt se historia e kujt është më e besueshme në këtë pikë dhe shpresojmë se Sezoni 8 do të na japë më shumë qartësi për atë që çoi në rënien e tyre.

Linsay ka qenë e hapur për ndjenjën e “verbërimit” nga ndarja. Ajo u shfaq në një episod të The Viall Files në nëntor, ku tha se ish-i i saj e poshtëroi duke u ndarë me të para kamerave.

Trailer-i, i publikuar në fillim të këtij muaji, tregoi një histori tjetër. Videoja tre-minutëshe përfshinte audion e ish-çiftit duke u grindur dhe një video të një ministri që i thoshte Carlit se nuk do të martohej me të dhe Lindsay.

Kyle Cooke gjithashtu ndau mendimet e tij për ndarjen në një intervistë me E! Lajmet në tetor. Themeluesi i Loverboy tha për median se Lindsay dhe Carl kanë pasur probleme për një kohë.

“Nuk është sekret që ata kanë qenë në terapi të vazhdueshme të çiftit që kur filluan të takoheshin,” tha ai për median. “Nga perspektiva ime, ka pasur raste kur unë kam qenë, o burrë, është pothuajse sikur e vetmja herë që ata mund të komunikonin në çdo javë të caktuar ishte në terapi. Është pothuajse sikur nuk mund të komunikonin më pa një palë të tretë,” shtoi ai. Po.

Duket se ka disa tregime kontradiktore atje, kështu që ne do të duhet të shohim se si do të shkunden gjërat në sezonin 8.

Kush është i sapoardhuri West Wilson?

West Wilson është shtesa më e re e Shtëpisë Verore. West është një gazetar sportiv 28-vjeçar, i cili së fundmi u pushua nga puna për shkak të ndryshimeve të stafit. Sipas Instagramit të tij, West e ndan kohën mes Nju Jorkut dhe Majamit. West është beqar kështu që do të sjellë pak argëtim në shtëpi.

I sapoardhuri duket si një kapje totale. Megjithatë, sipas Bravo.com, ai lufton me përkushtimin. Hmm. Ne e pamë gjithashtu atë duke e pyetur Kyle nëse duhej të “goditte vetëm vajzat beqare” në trailer, kështu që ai patjetër mund të shkaktonte disa telashe këtë sezon. Jemi kurioz të mësojmë më shumë rreth West.

Çfarë po ndodh me Kyle dhe Amanda?

Kyle dhe Amanda Batula kanë gjithmonë dramë dhe duket se ky sezon nuk do të jetë ndryshe. Në teaser trailer, ne pamë çiftin duke u grindur mjaft. Në një moment, Ciara Miller i tha Amandës se nuk mendon se ajo ka një identitet jashtë Kyle. Oh.

A mund të jetë ky fundi për Kyle dhe Amanda? Ne dyshojmë, por kemi ende shumë pyetje se çfarë çoi në të gjitha zënkat që pamë në trailer.

A janë Paige dhe Craig më afër komprometimit?

Ne i duam Paige DeSorbo dhe Craig Conover së bashku, por ata nuk mund të bëjnë distanca të gjata përgjithmonë. Në të kaluarën, ne i kemi parë të dy duke luftuar për të kombinuar jetën e tyre. Jeta e Craig është në Karolinën e Jugut dhe jeta e Paige është në Nju Jork. Prezantuesja e Giggly Squad ka thënë se ajo do të ishte mirë të lëvizte në jug përfundimisht, por vetëm mendimi duket se e shtyn atë në lot, kështu që ne nuk jemi aq të sigurt për këtë.

Në trailer, ne shohim Paige duke bërtitur, “Ju nuk mund të bëni kompromis për asgjë.” Ne supozojmë se deklarata i drejtohej të dashurit të saj sepse kamera tregoi një nga afër të Craig menjëherë pas. Sidoqoftë, prodhimi mund të na mashtrojë qëllimisht për të menduar se çifti është në telashe. Ne jemi super kurioz të shohim nëse të dy arrijnë një zgjidhje këtë sezon dhe të bëjnë një hap përpara në marrëdhënien e tyre.