Pyetje Olivia Flowers Koha e lidhjes së Taylor Ann Green dhe Austen Kroll

Klea

Pyetje Olivia Flowers Koha e lidhjes së Taylor Ann Green dhe Austen Kroll

Olivia Flowers po ndërton afatin kohor të Taylor Ann Green dhe Austen Kroll’s marrëdhënie në episodin e fundit të Southern Charm. Diçka nuk po shtohet për të.

“Taylor më tha se ajo dhe Austen kishin një bisedë për të qenë ndoshta në një lidhje,” i tha Olivia Shep Rose, i cili nuk është vetëm ish-i i Taylor-it, por edhe shoqja më e mirë e Austen-it. “Megjithatë, afati kohor i tij … është ajo që më rrëzoi erën”.

Olivia gjithashtu u takua me Austen vitin e kaluar (omg, kjo shfaqje është më incestuese se grupi i miqve tim në shkollë të mesme). Ajo vuri në dukje se biseda e Taylor dhe Austen u zhvillua “pas Nju Jorkut”, kur kasti u ribashkua për të filmuar ribashkimin e sezonit 8 në shtator 2022. Në atë kohë, Olivia dhe Austen sapo i kishin dhënë fund marrëdhënies së tyre, por ende po flisnin për përpjekjet për të zgjidh gjërat.

Një rrëmujë e çrregullt, e ngatërruar

Paul Cheney/Bravo

Olivia vazhdoi të plotësonte boshllëqet për Shepin, pas një bisede me Taylor. “Ajo thotë: “Shkova te vëllai im për të folur për këtë”, tha ajo. “[Austen] shkoi te motra e tij për të folur për këtë. Eshte cmenduri.”

Shep, i cili u takua me Taylor për dy vjet përpara se t’i jepte fund lidhjes së tyre në korrik 2022, u duk i habitur nga historia e Olivia. “Kjo është çmenduri,” komentoi ai. “Të drejtosh atë nga njerëzit do të thotë se kishte më shumë sesa thjesht një miqësi.”

“Nuk di çfarë të them,” shtoi ai. “Ndoshta asaj i duheshin vetëm disa krahë për t’u përplasur? Por që ai të jetë ato krahë, të konsiderosh ty dhe mua është e dënueshme.”

Olivia kërkoi mikun Leva Bonaparte si një bord tingëllues për zbulimet e Taylor. Ajo i tha Levës se kishte një kohë pas ribashkimit në Nju Jork kur Taylor kishte menduar të dilte me Austen. Ajo theksoi se diskutimi midis Taylor dhe Austen ndodhi rreth kohës “kur [Austen and I] ishim në mes të bisedave për rregullimin e gjërave me ne.”

“Kjo është pjesa që ndihet e rëndë,” pranoi Olivia. Ideja e Taylor-it dhe Austen-it duke u futur fshehurazi pas shpinës së të gjithëve ishte shqetësuese.

Mohimet dhe afatet kohore të dyshimta

“Gjatë kësaj kohe që [Taylor’s] duke thënë se ata kishin një bisedë,” vazhdoi Olivia, “isha në Kaliforni për tre ditë. Gjatë gjithë kohës që isha larguar, Austen po më afrohej dhe më thoshte t’i jepja një mundësi tjetër.”

“Taylor ishte një arsye e madhe pse zgjodha ta falja atë”, shtoi Olivia. “Pastaj një javë më vonë, ai papritmas ka një ndryshim të zemrës.”

Ndërkohë, Taylor i tha Austen se ishte “në të drejtën time” të konsideroja ta çoja miqësinë e tyre në një nivel tjetër. “Kur Austen dhe unë patëm atë bisedë,” rrëfeu Taylor, “Shep dhe unë ishim ndarë për rreth dy muaj. Austen dhe Olivia … a ishin ndonjëherë bashkë? Ishte shumë konfuze. Unë kurrë nuk e dija se ku ishin saktësisht. Në atë moment në kohë, ata nuk flisnin me fjalë.”

Por kur Shep u përball me Taylor-in për Austen, Taylor mohoi me vendosmëri se diçka kishte ndodhur, duke thënë: “Unë kurrë nuk kam qenë afër lidhjes me Austen!”

Kur u zbulua se Austen dhe Taylor kishin pasur një lloj “gjumë”, themeluesi i Trop Hop ngeci me historinë e tij se gjithçka ishte e pafajshme. Por Shep u përball me Austen dhe e pyeti drejtpërdrejt: “Nëse do të lidheshit të gjithë do të më thoshit?”

Për të cilën Austen u përgjigj me çalë: “Përcaktoni të lidhur …”

Ba Ba Doo, Ba Ba Dee. Mbetet vetëm të presim javën e ardhshme për ta zbuluar.

Southern Charm transmetohet të enjten në 9/8c në Bravo.