Puna artistike më e mirë Bravo e Drunk Drawn

Klea

Puna artistike më e mirë Bravo e Drunk Drawn

Ndonjëherë, arti thjesht flet me ju. Qoftë Monet, Banksy, Sargent, apo I dehur i tërhequr, arti është gjithmonë subjektiv, ose i dashur ose i urryer nga shikuesit. Por nëse jeni një fanatik i Bravo-s, shanset janë të mira që të keni hasur në pjesët “Eyeconic dhe pak të çmendur” të Drunk Drawn.

Diçka nga këto pjesë më kujton revistën MAG, falë selfieve të personazheve të saj. Edhe pse disa postime mund të jenë pak më të larta për fansat, ato janë mjaft të dukshme. Pa frikë e çdo postimi na kujton se është në rregull të qeshim me disa nga yjet për zgjedhjen e veshjeve ose shprehjeve të fytyrës. Një pjesë e imja dëshiron që të mund të shkoj në Bravo vetëm për të zënë një vend në rrjetin e Drunk Drawn. Por do të kujtoja të kontrolloja fytyrën time!

Dhe tani, më jep kënaqësi të madhe t'ju ftoj të takoni artistin Ryan Casey dhe veprat më të mira të artit Bravo të Drunk Drawn.

Mamaws e Brittany

Për nder të finales së sezonit të The Valley Drunk Drawn bashkoi një kolazh të vogël të disa prej momenteve më të mira. Personalisht, unë isha i fiksuar pas “flokët Lego” të Zack Wickham dhe artisti e bëri atë të drejtë me interpretimin. Ai gjithashtu e bëri pis Kiflin tonë të Kentakit duke i dhënë asaj një kokë të tkurrur mes gjinjve të saj gjigantë. Por, përsëri, përmasat e tij nuk ishin saktësisht të gabuara. Kushdo që tha se kupat D ishin mënyra për të shkuar, aq shumë e mashtronte atë.

Lala është Rashela

Fatmirësisht Drunk Drawn nuk ka frikë nga ujku i madh i keq që është Lala Kent. Gjatë gjithë sezonit, Lala ka luajtur në gardh, por gjatë finales së sezonit të Vanderpump Rules, ndjekësit më në fund u mjaftuan teksa ajo u përpoq të ndezë Ariana Madix-in. Artistja mori vështrimin e zi rrëfimtar të Lalës me goditjen e saj të lëmuar anash, teksa ia mbushte buzët. Duke parë fotot krah për krah, është e vështirë të merret me mend se kush është muza e vërtetë. Pra, do të ngrihet Lala e vërtetë të lutem? Siç shkroi një ndjekës, “Drunk Drawn është thjesht duke bërë punën e zotit.”

Rostiçeri që buzëqesh përsëri

Carl Radke nuk e ka pasur sezonin më të mirë në Summer House, pasi kamerat e kapën atë duke hedhur poshtë Lindsay Hubbard gjatë ndarjes së tyre për Ditën e Punës. Megjithatë, kjo nuk e ka penguar Carl-in të lidh disa marrëveshje promovuese. Carl kohët e fundit postoi një reklamë për Goldfish, por të gjithë fansat mund të shihnin ishin dhëmbët e tij të rinj mega të bardhë. Edhe një herë, artisti mori pak liri me vizatimin e tyre, duke e treguar Carl në kulmin e tij.

Asnjë lëng për ju

Duke folur për Lindsay, interpretimi i Drunk Drawn i yllit të Summer House duke folur për atë se sa e patërhequr ishte bërë për Carl ishte shumë e mahnitshme. Jo vetëm që artisti e ka portretizuar mjaft mirë bionden, por nuk ka harruar theksimin e saj të trashë apo buzët e plota.

Unë kam një rrëfim

Zgjedhja ime e fundit do të duhej të ishte interpretimi i Drunk Drawn i pamjeve rrëfyese të Real Housewives of New Jersey. Artisti nuk u përmbajt pasi synoi OG si Melissa Gorga dhe Teresa Giudice. Tre duket si një kryqëzim mes vetes dhe Big Ang nga Mob Wives. Bishti i lartë i zhveshur nuk i bën asgjë, ndërsa mbishkrimi lexon: “Kam lindur në emision. Në emision shkova në burg, në emision u divorcova. U martova në emision, varrosa prindërit e mi në emision.”

Më pas ishte Missy G, e cila në thelb u portretizua si një rakun. Karikatura më bën të mendoj: “A nuk shkoi syri i tymit në rrugën e Dodos?” Mjerisht, nëna e tre fëmijëve nuk e mori atë memorandum. Por e gjora Rachel Fuda kishte vënë në pah punën e saj të keqe të hundës së bashku me fustanin e saj me printe gatopard. E di që mund të jetë gabim ta pranoj, por a është keq që i kam dashur të gjitha këto piktura!?

Sigurohuni që të shikoni Drunk Drawn në Instagram.