Pump Rules Sezoni 11 është sezoni më i mirë i Katie Maloney deri më tani

Klea

Pump Rules Sezoni 11 është sezoni më i mirë i Katie Maloney deri më tani

Sezoni 11 i Rregullat e Vanderpompës është Katie Maloney sezoni. Ariana Madix mund të jetë princesha e popullit, por në sytë tanë, Katie është mbretëresha e re B. Pas vitesh që u trajtua si një mendim i mëvonshëm nga ish-bashkëshorti i saj, Tom Schwartz, ajo ka hyrë në pushtetin e saj dhe ka hequr toksicitetin në jetën e saj. . Ajo është në një epokë të re dhe ajo duket e mrekullueshme për të.

Këtu janë të gjitha arsyet pse sezoni 11 është sezoni më i mirë i Katie deri më tani:

Ajo duket më e nxehtë se kurrë

Katie e ka atë shkëlqimin pas divorcit që po vazhdon këtë sezon. Ne nuk mund ta kuptojmë se sa mahnitëse duket ajo në çdo episod. Prerja e shkurtër e flokëve dhe garderoba e saj e re e frymëzuar nga emo i përshtaten në mënyrë të përkryer asaj. Ajo më ka frymëzuar të blej disa zinxhirë dhe një xhaketë xhinse të mëdha.

Është e kënaqshme të shohësh Kaite të ketë një shkëlqim pas ndarjes së saj me Schwartz. Ai kurrë nuk e vlerësoi gruan e tij të nxehtë dhe ne e dimë se duhet ta vrasë atë për ta parë atë të kthejë kaq shumë koka këtë sezon.

Ajo po ngrihet për veten e saj

Kanë ikur kohët kur Katie lejonte Schwartz-in ta nënçmonte. Faleminderit Zotit. Për vite me radhë, shikuesve iu desh të duronin skenat e Schwartz-it duke i thënë Katie-t se nuk i pëlqen tingulli i zërit të saj, ai nuk e sheh atë tërheqëse dhe nuk dëshiron të jetë me të. Ishte brutale.

Fatmirësisht, Katie tha “djalë bye” dhe e di vlerën e saj tani. Fjalët e ish-it gjithashtu duket se nuk e lëndojnë atë si dikur. Ajo e hoqi atë kur ai u përpoq të shpërndante pamjen e saj gjatë ngjarjes së ujit të Lala Kent, sepse ajo e dinte se dukej e mahnitshme. Schwartz nuk mund të tundte kurrë një bluzë bikini. Ai deshiron!

Ajo është një biznesmene

Pjesa më e mirë e të qenit një fans i vjetër i VPR është të shohësh se si kasti evoluoi gjatë dekadës së fundit. Katie ka bërë një rrugë të gjatë që kur kameriere në restorantin e Lisa Vanderpump. Ajo tani po i jep përparësi karrierës së saj pas vitesh mbështetjeje në përpjekjet e biznesit të Schwartz. Nga hapja e një dyqani sanduiçësh me Ariana-n e deri te lançimi i një podkasti me mikeshën e saj Dayna Kathan, ajo ka hyrë zyrtarisht në modalitetin “boss babe”. Nuk kam dyshim se ajo do të jetë një biznesmene vrasëse dhe mezi pres të marr një sanduiç me sallatë greke kur të hapet Diçka rreth saj.

Besnikëria e saj më në fund po shpërblehet

Katie është “ride-or-vde” për miqtë e saj dhe ajo pret të njëjtën gjë në këmbim. Në të kaluarën, disa fansa u shtynë nga pritshmëritë që ajo krijon në një lidhje, por tani, ata kanë ndryshuar mendjen e tyre. Për më tepër, shumë shikues u zhgënjyen kur panë se sa shpejt Lala dhe Scheana Shay u hodhën nga Team Ariana te Team Forgive Tom Sandoval. Si rezultat, ata kanë fituar një respekt të ri për theksin e besnikërisë së Katie. Ajo është vërtetuar se është një mike e madhe për Arianën pasi Sandoval shpërtheu jetën e saj vitin e kaluar. Ajo është e ngujuar për të sa herë që shokët e saj të aktorit janë përpjekur të hedhin fajin dhe ka qenë një burim mbështetjeje për yllin e Çikagos gjatë gjithë sezonit. Gjithmonë më ka pëlqyer që Katie ka një busull të palëkundur morale dhe ka qenë fantastike të shikoja rrëfimin e saj Sandoval në sezonin 11.

Ajo na bën të qeshim

Katie nuk ka pasur aq shumë momente ikonike sa disa nga shokët e saj të aktorit, por ajo po i afrohet atyre këtë sezon. Ajo më ka bërë të qesh shumë në sezonin 11. Nga zhveshja e xhupit të Schwartz-it deri te refuzimi i një burri që nuk e dinte se çfarë janë makaronat penne, ky mund të jetë sezoni i saj më qesharak deri më sot. Është kënaqësi të shohësh Katie të jetë pak më pak serioze dhe të argëtohet më shumë. Ajo e meriton.

Ajo ka më pak inat

Katie mori shumë nxehtësi për tekstet e saj të tërbimit në sezonet e hershme të VPR. Asaj i pëlqente të dërgonte një mesazh nga xhepi në orën 3 të mëngjesit, i cili ishte i krahasueshëm, por në fund të fundit, jo një pamje e mrekullueshme. Ndërsa ne do ta duam gjithmonë tequila Katie, ne jemi të lumtur të shohim se ajo ka adoptuar një personazh të ftohtë në sezonin 11. Ajo duket e pashqetësuar nga drama. Kur u ekspozua lidhja e saj me Max Boyens, ajo tha: “Mirë, dhe?” Kjo është sjellja e ikonave! Shpresojmë që Katie të jetë këtu për të qëndruar.