Pump Rules Sezoni 11, Episodi 3 Pamja paraprake

Klea

Pump Rules Sezoni 11, Episodi 3 Pamja paraprake

Pump Rules Sezoni 11 po nxehet për ta bërë të martën një natë televizive që duhet parë. Tom Sandoval iu bashkua grupit një javë pas Rregullat e Vanderpompës premierë, por nuk ishte pa probleme. Përveç bashkëjetesës me ish-in e tij Ariana Madix, Sandoval ka shumë punë për të bërë pas serisë së tij të sjelljeve dredharake vitin e kaluar.

Episodi më i fundit i VPR përfundoi me Sandoval që u përball me njëri-tjetrin James Kennedy. Sandoval organizoi një festë patetike ditëlindjeje në shtëpinë e Arianës dhe iu lut kujtdo që ta festonte. James u shfaq dhe, në pak minuta, bëri kërdi.

Rregullat e pompës pompohen

Një vrojtim i ri i episodit tjetër të Pump Rules tregoi pasojat e përballjes së James dhe Sandoval. Një Xhejms i zemëruar shkeli nga gjuajtja e Sandovalit te Emo Nite, gjë që ishte e përshtatshme. Ai nuk humbi kohë duke iu shprehur Arianës, Scheana Shay dhe pjesës tjetër të ekuipazhit rreth bisedës së tij joproduktive me Sandoval.

James mendoi se ishte manipuluese që Sandoval të zgjaste një degë ulliri në ditëlindjen e tij në radhë të parë. “Ishte si të luaja shah. Është kjo nënë që dëshiron të më luajë, unë po paraqitem”, tha James. Ai vazhdoi të shpjegonte xhiron e Sandoval-it për të sjellë në jetë Kristen Doute të të gjithave nga një dekadë më parë. Është e vështirë të mos jesh Team James me këtë – Sandoval ka nevojë për një qasje të re.

James kishte një ekuipazh mbështetësish midis zonjave, veçanërisht Ariana. “Është bërë e frikshme sepse ai fjalë për fjalë nuk ka askënd rreth tij që i jep komente të sinqerta në këtë pikë,” u përgjigj Ariana. “Tani, janë njerëzit ata që ai paguan.” Asnjë gënjeshtër nuk u tha.

Kapni sezonin 11 të Vanderpump Rules të martën, në orën 8/7c në Bravo.