Pump Rules Season 11 Love Treangle: Interesimi i dashurisë së Tom Schwartz dhe Katie Maloney u zbulua

Klea

Pump Rules Season 11 Love Treangle: Interesimi i dashurisë së Tom Schwartz dhe Katie Maloney u zbulua

Kaloni mbi Kyle Richards, ka yje të rinj të realitetit në qytet që kanë një lidhje të ngushtë me një muzikant – Tom Schwartz dhe Katie Maloney. Si Rregullat e Vanderpompës superfansët e dinë, Katie dhe Tom u takuan për herë të parë në vitin 2011, të prezantuar nga një shoku i tij i filmit.

Ata u takuan për pesë vjet përpara se të lidheshin me martesë në vitin 2016. Sigurisht, siç dihet më shumë, çifti vendosi të ndahej në vitin 2022. Në atë kohë, divorci ishte mjaft miqësor. Derisa Scandoval u rrotullua.

Meqenëse Katie ishte shoqe kaq e mirë me Ariana Madix, dhe Schwartz i qëndroi besnik mikut të tij, Tom Sandoval, armiqësia u krijua midis të dyve. Tani, çifti ka edhe më shumë arsye për ta urryer njëri-tjetrin pasi ata luftuan për të njëjtën grua.

Tom dhe Katie puthën të njëjtën grua

Kur Bravo publikoi trailerin e sezonit 11 të Vanderpump Rules në YouTube, askush nuk mund të parashikonte një trekëndësh dashurie midis Schwartz dhe Katie, por kjo ishte pikërisht ajo që ata morën. “Unë kurrë nuk kam qenë në një trekëndësh dashurie më parë,” komentoi Schwartz. Katie vuri në dukje: “Fitoftë njeriu më i mirë”, ndërsa luajtën klipet e secilit anëtar të kastit duke puthur një grua misterioze.

Kjo grua i tha Katie-t: “Unë jam i dashuruar me çiftin më të keq”, duke qeshur. Tani, kjo grua misterioze nuk është më një mister. Në Twitter, @thebravobabe_ postoi një pamje të Instagramit të muzikantit Tori Keeth. Nuk kishte asnjë dyshim që Tori ishte këndi i tretë i trekëndëshit të dashurisë, me flokë rozë që përputheshin me atë të gruas në trailer.

Disa nga rrjetet kronike në internet mund ta kenë njohur 24-vjeçaren Tori për titujt e saj të vjetër të aktrimit, duke u shfaqur në projekte si “Mashtruesit e rrezikshëm”, “The Never List” dhe “The Message”. Tani, ajo do të ketë një kredi tjetër për performancën pasi sezoni 11 i Pump Rules të dalë në ekran vitin e ardhshëm.

Sezoni 11 i Vanderpump Rules do të shfaqet premierë më 30 janar në Bravo.