Pump Rules Season 11, Episodi 9 Preview

Klea

Pump Rules Season 11, Episodi 9 Preview

Jo Wenberg është pritur me reagime të ndryshme gjatë kohës së saj Rregullat e Vanderpompës. Por Scheana Shay nuk ka aspak ndjenja të përziera. Një vrojtim i fundit tregoi se ajo është e vendosur në ekip kundër Jo.

Jo fillimisht erdhi në botën e VPR si një flakë e përfolur e Tom Schwartz. Të dy nuk mundën të bënin shumë për të larguar thashethemet për romancë dhe përfundimisht zbuluan se mes tyre kishte një situatë.

Me Schwartz-in si një aleat të fortë të Tom Sandoval, opinioni publik u grumbullua automatikisht kundër Jo. Por duke i lënë mënjanë Toms për një moment, ky paragjykim mund të ketë shkuar shumë larg me disa nga aktorët e Jo's Pump Rules, duke përfshirë (dhe ndoshta veçanërisht) Scheana-n.

Pump Rules Sezoni 11, Episodi 9 vështrim i fshehtë: Jo tha se ishte viktimë e “ngacmimit” nga gratë VPR

Në pamjen paraprake të Bravo për Episodin e ardhshëm 9, Tom dhe Jo përshëndetën James Kennedy në tavolinat e tij. Xhejms pa dëshirë e përshëndeti Schwartz-in, por dukej më i lumtur kur pa Jo. Nga ana tjetër, Scheana dukej jashtëzakonisht i mërzitur me ardhjen e Jo. “Për momentin, nuk kam asnjë arsye për ta pëlqejë Jo-në”, u tha ajo kamerave në një rrëfim.

“Ajo fjalë për fjalë ka vozitur me [Rachel Leviss] për të shkuar të takonte Toms në Big Bear dhe më pas u largua [Rachel] me Sandoval në Big Bear.” Klipi tregoi një rikthim të ribashkimit ku Schwartz mohoi që kjo të kishte ndodhur ndonjëherë. “Ishte pak si, homie hang?” Pyeti Scheana. “Ashtu si, hajde, b*tch. Ti e dije.”

Më pas Scheana u vendos që ta detyronte Jo-në të hiqte kapelen e saj në mënyrë që gërshetat e saj të mos mbuloheshin. “Unë do të të ngacmoj,” tha Scheana. “Hiqni kapelen e f*qirit!” tha ajo me zë të lartë me njëfarë lozonjare. Në rrëfimin e saj, Jo e vuri në dyshim këtë lëvizje, duke thënë se mendonte se kapela ishte “e rehatshme” dhe dukej mirë. Ajo e inkurajoi Scheanën të “Chill”.

Ankesën e Scheana-s i shtoi edhe fakti që kapela reklamonte TomTom. “Unë kam marrë shumë urrejtje nga vajzat,” vazhdoi Jo në rrëfimin e saj. “Është njëqind për qind ngacmim dhe … nuk është argëtues. Eshte e tmerrshme.” Scheana tha se, si stiliste, Jo duhet të kishte treguar flokët e saj.

Vanderpump Rules Sezoni 11 vazhdon të martën në 8/7c në Bravo.